اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان


روغن صنعتی


کمپرسور هوا

روغن شل کورنا Shell Corena: برای روانکاری تجهیزات اپراتورها به بهینه سازی عملکرد و کارایی بالا و همچنین ماندگاری بیشتر روغن کمک می کند و در برابر سایش محافظت می کند.

بلبرینگ و سیستم گردشی

روغن شل مورلینا Shell Morlina: روان کننده کاملا مصنوعی غنی شده همراه با مواد افزودنی فشار شدید EP که تحت شرایط عملیاتی آلودگی آب، گرد و غبار یا خاک به عملکرد خود ادامه می دهد و طولانی ترین عمر روغن را در شرایط سخت فراهم می کند.

کمپرسور گاز

روان کننده کمپرسور گاز مطابق با نیازهای فنی و عملیاتی طراحی شده است که محفاظت و روانکاری مداوم از تجهیزات را در بر دارد.

روغن سیستم های دنده ای

روغن شل اومالا Shell Omala: روان کننده تجهیزات اپراتورهای دریایی که به بهبود عملکرد و کارایی بالا کمک کرده، در برابر سایش محافظت و عمر روغن طولانی تر شده است.

گریس دریایی

گریس شل مارینه Shell Marine:گریس چند منظوره پیشرفته مصنوعی پلی یوریا برای استفاده تحت شرایط عملیاتی دمای شدید طراحی شده است.

روغن موتور دریایی

طیف گسترده ای از روغن موتورهای دریایی برای کم کردن رسوب و تمیز نگه داشتن موتور.

روغن موتور شل آرجینا Shell Argina:مخصوص موتورهای چهارزمانه دیزلی با قابلیت تمیز نگه داشتن پیستون، خنک کننده و محافظت از خوردگی.

روغن موتور شل الکسیا Shell Alexia:روغن سیلندر برای استفاده در موتورهای دو زمانه دیزلی با سرعت پایین

روغن هیدورلیک و کمک فنر

روغن هیدرولیک شل تلوس Shell Tellus:روان کننده هیدرولیک به تجهیزات کمک می کند تا قابلیت تجزیه پذیری و پاکیزگی قابل اطمینان در انتشار هوا با آخرین فناوری روز دنیا برای افزایش عمر پمپ تحت شرایط عملیاتی شدید که مطابق با استانداردهای جهانی طراحی شده است.

روغن کمپرسور یخچال و فریزر

روغن کمپرسور شل Shell Refrigration Oil:روغن تبرید که برای محافظت از تجهیزات سیستم با کارایی بالا مطابق با نیازهای فنی و شرایط عملیاتی مورد نیاز شما که باعث بهبود عملکرد سیستم می شود.

روغن انتقال حرارت

روغن انتقال حرارت شل اسپیراکس Shell Spirax:روغن مایع انتقال گیربکس با کیفیت برتر و کارایی بالا مناسب برای انتقال نیرو تحت شرایط عملیاتی سنگین

روغن توربین

روغن شل توربو Shell Turbo: روان کننده توربین که به بهبود عملکرد کمک کرده، ماندگاری روغن و کارایی سیستم افزایش پیدا کرده و در برابر خوردگی و رسوبات محافظت می کند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>