اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

لیگنو سولفونات کلسیم

لیگنوسولفونات کلسیم را می توان به عنوان گیرنده، پرکننده، مایع ساز یا سورفکتانت در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد.از آنجایی که ذرات سیمان به دلیل ریز و کوچک بودن، جاذبه ی سطحی بالایی دارند زمانی که در آب پخش می شوند به یکدیگر چسبیده و ایجاد توده های قفسی شکل می کنند.

این ساختار بخشی از آب را در خود حبس کرده و میزان آب مؤثر را کاهش می دهد بنابراین خمیر ایجاد شده روانی نسبتاً کمی دارد. با اضافه کردن مواد روان کننده به مخلوط بتون، این ماده بر روی سطح ذرات سیمان جذب سطحی شده و ساختار قفسی شکل را می شکند. با شکسته شدن این ساختارها آب به دام افتاده آزاد می شود و باعث روان شدن مخلوط می گردد.

لیگنوسولفونات ها برای تولید گچ تخته نیز استفاده می شوند و با کاهش حجم آب، باعث کاهش درجه حرارت کوره شده و در مصرف انرژی صرفه جویی می شود.. همچنین این مواد برای ایجاد قابلیت پخش شدن در رنگ ها، آفت کش ها، کربن سیاه و دیگر مواد جامد و غیر محلول در آب استفاده می شوند. از دیگر موارد مصرف لیگنوسولفونات ها در تولید و دباغی چرم است. همچنین این ماده برای سرکوب کردن گرد و غبار در جاده ها استفاده می شود.

لیگنو سولفونات ها از سال ها قبل به عنوان یکی از افزودنی های شیمیایی مهم مورد مصرف در صنعت بتن کاربرد داشته است. لیگنو سولفونات کلسیم یک پودر قهوه ای رنگ مایل به زرد قهوه ای است که از خمیر چوب سولفیت چوب نرم استخراج می شود. لیگنو سولفونات ها یا لیگنین سولفونیک پلیمرهای الکترولیتی آنیونی محلول در آب هستند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>