اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گلادیاتور یک حشره کش و کنه کش ارگانوفسفره تماسی است که با مهار آنزیم کولین استراز باعث اختلال در سیستم عصبی حشرات شده و بدین ترتیب آنها را از بین می برد.

حشره_کش_گلادیاتور

این سم ترکیبی از کلرپایریفوس و کلرپایریفوس متیل است که برای از بین بردن موریانه ها نیز می توان از آن استفاده کرد.

سموم ارگانوفسفره دسته ای سموم کشاورزی با کاربرد بسیار گسترده هستند و برای کنترل طیف گسترده ای از آفات گیاهی و حشرات مزاحم مورد استفاده قرار می گیرند.

این سموم برای از بین بردن کنه ها، کرم ها و حتی در برخی از موش کش ها مورد استفاده قرار می گیرند.

این سموم خیلی سریع اثر می کنند اما ماندگاری آنها کم است و استفاده از آن برای انسان ها و محیط زیست نیز خطرناک و آلوده کننده می باشد.

موارد مصرف سم حشره کش گلادیاتور:
حشره کش گلادیاتور به صورت منحصر به فرد برای کنترل آفات درختان برگ ریز، کنه ها، پسیلیدها و سایر آفات آسیب رسان در محصولاتی از جمله سیب، مرکبات، گلابی، میوه های هسته دار و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرد.

برای استفاده از این سم روی درختان سیب، مرکبات، گلابی، میوه های هسته دار، سبزیجات و سایر محصولات ابتدا برچسب را مطالعه نمائید.

حشره کش / کنه کش گلادیاتور برای کنترل حشرات برگ خوار، کنه ها، پسیل ها و پوره ها تهیه شده است و با عملکرد دوگانه کنترل طولانی مدتی برای بسیاری از آفات فراهم می کند.

فرمولاسیون منحصر به فرد این سم باعث می شود به سرعت وارد بافت گیاهان شود و در برابر باران شویی بسیار مقاوم بوده و کنترل فوق العاده ای در برابر آفات مختلف دارد.

مکانیسم اثر سم حشره کش گلادیاتور:
این سموم با تأثیر بر یکی از ناقلین عصبی به نام استیل کولین اثرات خود را اعمال می کنند. این حشره کش با مهار آنزیم استیل کولین استراز باعث تداوم اثرات تحرک کننده عصبی استیل کولین در گیرنده های عصبی شده و بدین ترتیب منجر به فلج شدن حشره می شود. حشرات فلج قادر به حرکت نیستند در نتیجه به دلیل ناتوانی در تغذیه از گرسنگی خواهند مرد.

سموم ارگانوفسفره اکثرا سیستمیک هستند و پس از محلول پاشی وارد بافت گیاه شده و از طریق آوندها در سرتاسر گیاه پخش شده و اثرات خود را اعمال می کنند.

روش مصرف سم حشره کش گلادیاتور:
این آفت کش به شکل محلول پاشی در غلظت یک درصد بر روی گیاهان و درخت ها استفاده می شود و برای از بین بردن کلنی موریانه ها به شکل تزریق محلول سم در خاک استفاده می شود تا به طور مستقیم تمام موریانه ها را از بین ببرد.

ملاحظات زیست محیطی سم حشره کش گلادیاتور:
میزان سمیت این حشره کش برای پستانداران230 میلی گرم بر کیلوگرم و برای پرندگان جزء سموم کم خطر محسوب می شود.

این سم برای ماهی ها و دیگر موجودات آبزی بسیار خطرناک است. بنابراین باید از سمپاشی در اطراف رودخانه ها، آبهای جاری و کلیه منابع آبی خودداری کرد.

برای استفاده از این سم حتما باید از لباس های محافظ، دستکش، کلاه و عینک استفاده کنید زیرا این سموم برای انسان مسمومیت زا هستند.

در صورت مشاهده علائم مسمومیت پس از سمپاشی حتما با در دست داشتن برچسب سم به اولین مرکز درمانی در دسترس مراجعه نمائید.

این سموم را در ظروف در بسته در انبارهای خشک و خنک به دور از دسترس کودکان و تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>