اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ارتیواتاپ (Ortiva Top) یک سم قارچ کش سیستمیک مایع است که از 200 گرم آزوکسی استروبین و 125 گرم دیفنوکونازول تشکیل شده است.

قارچ_کش_ارتیواتاپ

ارتیواتاپ یک سم پیشگیری و درمان کننده است و به جلوگیری از تکثیر اسپور بیماری های قارچی سفیدک پودری، آلترناریا و ریزوکتونیا در گیاهان کمک می کند.

ترکیب دو قارچ کش با اثرات هم افزایی و عملکرد تماسی و سیستمیک باعث افزایش تأثیرگذاری این سم می شود.

آزوکسی استروبین موجود در این سم یک قارچ کش نفوذی و سیستمیک است که زنجیره انتقال الکترون را بین سیتوکروم b و c تحت تأثیر قرار داده و تنفس سلولی را متوقف می کند.

دیفنوکونازول نیز از سنتز ارگسترول در غشا سلولی قارچ ها جلوگیری کرده و باعث از بین رفتن قارچ های بیماریزا می شود. 

قیمت خرید و فروش سم قارچ کش ارتیواتاپ:
قارچ کش ارتیواتاپ ساخت سوئیس است و یک سم وارداتی محسوب می شود بنابراین قیمت خرید و فروش آن با نوسانات قیمت دلار در ایران تغییر خواهد بود.

این سم در بطری های 250 سی سی عرضه می شود و زمان استفاده از آن باید طبق دستورالعمل روی برچسب جهت محلول پاشی آن را رقیق کرد.

کاربرد سم قارچ کش ارتیواتاپ:
این سم یک قارچ کشی انتخابی برای پیشگیری، درمان و جلوگیری از تکثیر اسپور قارچ های بیماریزا در گیاهان است و در واقع یکی از پر فروش ترین قارچ کش های جهان می باشد.

این قارچ کش با عملکرد تماسی و سیستمیک از سطح زیرین برگ و همچنین از برگ های نو در مقابل عوامل بیماریزا محفاظت می کند.

ارتیوا تاپ سم جدیدی است که به صورت ضربه ای عمل کرده و با اثری طولانی از آلودگی و یا گسترش بیماری سفیدک پودری، آلترناریا و ریزوکتونیا (شانکر ساقه یا مرگ گیاهچه) در چغندر قند، گوجه فرنگی، خیار، سیب زمینی و سایر انواع سبزی و صیفی جلوگیری می کند.

از دیگر مصارف سم قارچ کش ارتیواتاپ تأثیر آن روی قارچ های گروه آسکومیست ها، بازیدیو میست ها، فایکومیست و قارچهای ناقص است که باعث بیماری های مختلفی در گیاهان می شوند.

لازم به ذکر است که ترکیب ازوکسی استروبین موجود در این سم باعث اثر Greening در مزارع شده و بازدهی محصولات را افزایش می دهد. دوره کارنس این سم برای محصولات جالیز مانند خیار، خربزه و هندوانه 3 روز و برای مو و هلو 14 روز می باشد.

مقدار و زمان مصرف قارچ کش ارتیواتاپ:
مقدار مصرف این سم 1 لیتر در هکتار مزرعه یا 750 میلی لیتر در 1000 لیتر آب برای محصولات گلخانه ای به محض دیدن اولین علائم بیماری در برگ ها است. بهترین نتیجه با مصرف این سم وقتی حاصل می شود که آن را در مراحل اولیه ظهور بیماری استفاده کنید.

عوارض سم قارچ کش ارتیواتاپ:
مانند هر سم آفت کش دیگری برای جلوگیری از عوارض باید زمان استفاده از آن از تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک استفاده کرد و در صورت بروز علائم مسمومیت پس از سمپاشی حتما به مراکز درمانی مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که از این سم بر روی درختان سیب و یا در محل هایی که احتمال باد بردگی قارچ کش به سمت باغات سیب وجود دارد، استفاده نکنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>