اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

اصلی ترین تولید کننده سنگ آهن در سراسر جهان کشور استرالیا است پس از کشور استرالیا کشور چین بزرگ ترین تولید کننده سنگ آهن است.

برند_گل_گهر

سنگ آهن تولید کننده های دیگری هم دارد کشور هایی مانند روسیه و همین طور آمریکا هم جز تولیدکنندگان بزرگ سنگ آهن به حساب می آیند.

کشور استرالیا سنگ آهن بیشتری نسبت به کشور چین تولید می کند زیرا کشور چین تمامی سنگ آهن تولید شده را مصرف می کند.

اما کشور استرالیا مقدار زیادی از سنگ آهن تولید شده خود را به کشورهای دیگر ارسال می کند. حال با ما همراه باشید تا بیشتر با سنگ آهن گل گهر آشنا شوید.

مشخصات سنگ آهن گل گهر:
معدن سنگ آهن گل گهر در شهرستان سیرجان یعنی در 55 کیلومتری جاده سیرجان-شیراز قرار گرفته است.

این معدن از نظر زمین شناسی 1019 میلیون تن ذخیره دارد و به طور قطعی دارای 1000 میلیون تن ذخیره است همچنین 219 میلیون تن ذخیره احتمالی دارد.

محصولاتی که از این معدن استخراج می شوند به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند.

  • گندله سنگ آهن.
  • کنسانتره سنگ آهن.
  • سنگ دانه.

موارد بالا از انواع مختلف تولیداتی است که توسط این معدن استخراج می شود.

فعالیت های سنگ آهن برند گل گهر:
در سال های گذشته شرکت سنگ آهن گل گهر با شرکت های خارجی همکاری می کرد. عمده همکاری این شرکت با شرکت های خارجی شامل درایوهای گندله سازی می شد.

اما مدتی پیش شرکت سنگ آهن گل گهر همکاری خود را با کشور های قطع کرد. پس از قطع همکاری این شرکت برای ساخت درایوهای گندله به مشکل برنخورد و توانست به تنهایی آن ها را بسازد که این امر نشان دهنده توانایی و درایت بالای مسئولان و پرسنل این مجموعه است.

هر سال بیشتر از 50 میلیون تن مواد معدنی و همین طور 350 میلیون تن فعالیت های معدنی در این شهرستان انجام می پذیرد. همچنین در این شهرستان فعالیت های مختلفی برای اولین بار در کشور اجرا شده است.

در سنگ آهن گل گهر تقریبا یک و نیم میلیارد تن ذخیره مواد معدنی وجود دارد که از این لحاظ جز معدن های رکورد دار کشور به حساب می آید.

این شرکت توانایی تولید کنسانتره و گندله را دارد و در تولید هر کدام از این موارد موفق ظاهر شده است. هر کدام از تولیدات این مجموعه دارای ظرفیتی بیش تر از 20 میلیون تن است.

همچنین مجموعه سنگ آهن گل گهر بزرگ ترین کوره تولید شمش به حساب می آید. این مجموعه در زمینه تولید آهن اسفنجی بزرگ ترین عرضه کننده کشور در کشور محسوب می شود.

این مجموعه دارای نمایشگاه های مختلفی است. نمایشگاه های مجموعه سنگ آهن گل گهر هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور وجود دارد.

این مجموعه بیشتر از بیش از 100 غرفه در سراسر کشور ایران دارد و همچنین در سوئد، آلمان، هند، چین و ترکیه نیز دارای نمایشگاه است.

این مجموعه توانسته است به افتخارات فراوانی دست پیدا کند یکی از بزرگ ترین افتخارات مجموعه سنگ آهن به کارخانه گندله سازی سیرجان مربوط می شود.

در واقع این شرکت توانست قسمت عمده نرم افزار ام بی بی را بومی سازی کند. نرم افزار ام بی بی توسط این مجموعه از نمونه خارجی بهتر و کارآمدتر است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>