اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

چوب

روغن مخصوص کفپوش ضد لغزش ازمو، برای انواع کفپوش چوبی و پله های فضای خارج بسیار مناسب و ایده آل می باشد.در طول تابستان کفپوش deck شما کاملا خشک می شود. خورشید هرگونه کپک و قارچی را خشک نموده و سطح معقول و مناسبی را فراهم می کند. اما به محض سرد و مرطوب شدن هوا، سطح کفپوش مجددا لغزنده می شود. اگر تاکنون در اثر سر خوردن نزدیک بوده خودتان را به کشتن دهید، می دانید چقدر ضروری است تا از عدم لغزندگی سطح کفپوش چوبی مطمئن شوید.

در اینصورت استفاده از روغن های مخصوص کف و decking ضد لغزش و سر خوردن اکیدا توصیه می شود. این روغن ها به هیچ وجه پوسته پوسته نشده و ترک بر نمی دارند، نگهداری آسانی دارند و به راحتی و به سرعت بازسازی و اصلاح می شوند. روغن مخصوص کف و deckingمقاوم به سرخوردن ازمو، از ذرات آلی ارگانیک ویژه ای تشکیل شده که به طور مساوی در روغن پراکنده شده اند.

روغن ضد لغزش مخصوص deck ازمو آلمان (کد 430) که از روغن های طبیعی تولید شده است، شامل مواد تشکیل دهنده فعالی است که از سطح چوب در برابر کپک، جلبک ها و حمله های قارچی نیز محافظت می کند. این محصول به عنوان لایه نهایی روی روغن مخصوص deck باید استفاده شود. برای کفپوشهای چوبی و پله های فضای خارج بسیار ایده آل بوده و روی انواع گونه های چوبی به ویژه چوبهای دوگلاس فر، بانکیرایی، گاراپا، ماساراندوبا، لاریکس و انواع کاجها اثر فوق العاده ای دارد و برای هر نوع کفپوش چوبی از انواع آجدار و شیاردار و حتی صاف و هموار، ایده آل می باشد.

روغن مخصوص کفپوش ضد لغزش ازمو را می توان برای کفپوشهای جدید و همچنین تیمار نشده قبلی استفاده نمود. اما شما باید ابتدا آن را تحت هوازدگی قرار دهید، بدین صورت که بهتر است کفپوش چوبهای سوزنی برگ 2 الی 4 هفته و کفپوش چوبهای پهن برگ 3 ماه بدون تیمار باقی بمانند و سپس رنگ و یا روغن بی رنگ روی آن زده شود. این محصول برای سطوح کفپوشی که قبلا روغن خورده نیز مناسب می باشد.

شما نباید از روغن ضد لغزش روی کفپوشهایی که وارنیش یا رنگ خورده اند، استفاده کنید. در صورتی که روی چوب، رنگ و یا وارنیش خورده، باید ابتدا آن لایه را بردارید؛ که ممکن است منجر به سنباده زنی و یا تراشیدن لایه رویی و یا استفاده از هر دو روش گردد. هیچ گاه نباید روغن ضدلغزش به تنهایی استفاده شود، همیشه قبل از آن باید از روغن های مخصوص deck به عنوان پرایمر استفاده شده باشد.8 مرحله آماده سازی استفاده از روغن های ضدلغزش مخصوص کفپوش deck:

  • همیشه ابتدا در ناحیه ای که در معرض دید نیست از این محصول استفاده و تست نمایید. در اینصورت کار شما آسان تر می شود و می دانید در نهایت به چه نتیجه ای خواهید رسید.
  • ابتدا کفپوش deck خود را تمیز نموده و تمام گرد و غبار را از سطح آن پاک نمایید.
  • اگر سطح چوبتان قارچ یا کپک زده، ابتدا از شر آن خلاص شوید. استفاده از آب با فشار بالا، مخصوصا قبل از استفاده از مواد شوینده ضد قارچ و کپک، همیشه گزینه مناسبی است.
  • اجازه دهید کفپوش چوبی deck به طور کامل خشک شود.
  • از نگهدارنده و محافظ چوب با کیفیت بالا به عنوان پرایمر استفاده نمایید.
  • یک دست از روغن های مخصوص deck کفپوش استفاده کنید.
  • یکدست از روغن ضد لغزش مخصوص deck طبق دستورالعمل محصول استفاده نمایید.
  • قلمو و سایر وسایلتان را به خوبی تمییز کنید.

مدت زمان خشک شدن روغن ضد لغزش مخصوص deck ازمو، حدود 12-10 ساعت در هوا و شرایط نرمال به طول می انجامد، که این زمان در صورت سردتر شدن دما و یا تغییر میزان رطوبت نسبی محیط، طولانی تر می گردد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>