اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

پکینگ

پکینگ فایبر گلاس گرد از نخ نسوز فایبرگلاس به صورت مقطع گرد بافته می شود. این پکینگ حرارتی برای آب بندی اغلب پمپ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پکینگ فایبر گلاس گرد قادر به تحمل دمایی تا حدود 650 درجه سانتیگراد می باشد.

مشخصات فنی

  • میزان تحمل حرارت: تحمل گرما تا 650 درجه به صورت کوتاه مدت و 575 درجه به صورت بلند مدت و ادامه دار
  • آسیب های زیست محیطی: ندارد
  • حداکثر میزان تحمل فشار: نهایتا تا 9 بار
  • درصد خلوص: 100 درصد
  • تراکم: نزدیک به 6.5

همان طور که میدانید با پییشرفت های متعدد انسان در علم روز؛ شاهد افزایش این پیشرفت ها در دنیای صنعت نیز هستیم. در صنعت امروز محصولات جایگزینی برای مواد و محصولات خطرناک وجود دارد. پکینگ فایبر گلاس گرد هم یکی از این محصولات می باشد. پکینگ فایبر گلاس گرد از مهم ترین جایگزین های آزبست به حساب می آید. تحمل دمای بیشتر؛ قیمت مطلوب تر، نداشتن اثرات منفی زیست محیطی بخشی از مزیت های این محصول نسوز نسبت به آزبست می باشد. در ادامه به بررسی بیشتر پکینگ فایبرگلاس گرد می پردازیم.

همان طور که از نام این محصول برمی آید؛ پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد جزو دسته مواد دیرگداز یا همان مواد نسوز به حساب می آید. تحمل حرارت 650 درجه سانتیگراد این محصول سبب شده تا پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد از مهم ترین محصولات دسته مواد نسوز به شمار آید. البته یکی از مهم ترین دلایل ساخت و اختراع این پکینگ نسوز، جایگزینی برای آزبست می باشد.

ساختار

این پکینگ آب بندی از الیاف نسوز فایبرگلاس که به الیاف شیشه نیز شناخته می شود؛ به صورت تابیده و یا بافته شده، ساخته می شود. نحوه بافت این الیاف شیشه به یکدیگر سبب شده تا تراکم مطلوب 6.5 را در پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد شاهد باشیم. بر خلاف دیگر مواد نسوز؛ پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد از جمله معدود محصولات نسوز است که دارای درصد خلوص 100 درصد می باشد.

ویژگی ها

پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد یکی از پر استفاده ترین محصولات در رسته مواد دیرگداز به شمار میرود. از مهم ترین خصوصیات این محصول می توان به تحمل حرارتی معادل با 650 درجه سانتیگراد اشاره کرد. البته در صورت استفاده مداوم از این محصول و یا در اصطلاح استفاده به صورت ادامه دار؛ این تحمل حرارت 100 درجه سانتیگراد تنزل پیدا می کند و دمای جدید برابر با 550 درجه سانتیگراد خواهد بود.

از دیگر ویژگی های پکینگ آب بندی فایبر گلاس گرد می توان به نداشتن هیچگونه از اثرات زیست محیطی منفی این محصول اشاره کرد. البته به سبب وجود الیاف شیشه در این محصول کمی حساسیت و خارش هنگام دست زدن به این پکینگ آب بندی حس می شود. از دیگر ویژگی های شاخص این محصول می توان به ضد زنگ بودن؛ عایق الکتریکی و... اشاره کرد.

کاربرد ها

پکینگ آب بندی فایبرگلاس گرد یکی از پرکاربرد ترین نسوز های صنعتی نام گرفته است. بیان کاربرد های این نخ نسوز بسیار زیاد تر از آن است که بتوان در یک صفحه بیان کرد اما به چند مورد اشاره میکنیم:

  • آب بندی انواع پمپ و مخازن صنعتی
  • مورد استفاده در دستگاه های آب شیرین کن
  • مناسبترین جایگزین برای نخ آزبستی
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>