اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

سیلکون

کاربرد ورق لاستیک سیلیکون

ورق لاستیک سیلیکونی یا لاستیک سیلیکونی از جمله ساختار های صنعتی، سبک، محکم و با دوام است که باعث گسترش استفاده از آن در صنایع مختلف شده است این امر به ویژه برای بسیاری از فرآیندهای تخصصی صنعتی و همچنین برای مصارف خانگی بسیار مهم است. در بین انواع مختلف لاستیک، سیلیکون به عنوان یکی از بهترین مواد در نظر گرفته می شود و از نظر خواص استثنایی بسیار ارزشمند است.

برخی از خواص قابل توجه لاستیک سیلیکون شامل کشیدگی، مقاومت بالای پارگی، هدایت حرارتی خوب و مقاومت عالی در برابر دمای بسیار بالا حتی آتش سوزی است. که از جمله کاربرد های آن می توان به ساخت واشر، انواع قالب، پوشش های بدون رنگ، آسترهای انتشار، در بخش الکترونیک نیز برای آب بندی مدارهای داخلی و پردازنده های اکثر وسایل الکترونیکی، محافظت از آنها در برابر گرما، خوردگی، رطوبت و سایر شرایطی که می تواند باعث پارگی شود، استفاده می شود.

لاستیک نسوز سیلیکون به دلیل خاصیت مقاومت در برابر فشار و درجه حرارت شدید شناخته شده است و این امر باعث شده در صنعت حمل و نقل هوایی و صنایع هواپیما سازی نه تنها مفید بلکه بلکه ضروری باشد.لاستیک سیلیکون طبق استاندارد FDA یا سازمان غذا و دارو می تواند برای صنایع پزشکی، داروسازی و صنایع غذایی و یا هر مکانی که به یک اتاق تمیز نیاز باشد مناسب است. می توان از آن در صنایعی که در آن تماس با غذا یک فاکتور اصلی است، استفاده شود.

این محصول از ماده اولیه پلی سیلوکسان تولید می شود، محدوده تحمل حرارتی این محصول بین 100- تا 250 درجه سانتی گراد می باشد. تحمل فشار کششی این لاستیک در ضخامت های مختلف این محصول بین psi200 تا psi1500 می باشد. قابلیت کشسانی و توانایی کشیدگی این محصول حدود 700 در صد می باشد.

مقاومت این محصول نسبت به سایش و پاره شدگی و حلال ها کم است و به طور کلی، سیلیکون ها توسط بیشتر حلال های غلیظ، روغن ها، اسیدها و رقیق کننده هیدروکسید سدیم مورد خوردگی قرار می گیرند. این محصول دارای مقاومت خوبی در برابر نور خورشید و هوا دارد، قابلیت چسبندگی آن به فلزات، قابلیت فشرده سازی، و همچنین بازگشت به حالت عادی آن خوب است. این محصول مقاومت دی الکتریک خوبی دارد ولی می توان با افزودن کربن سیاه به آن این هدایت الکتریکی را بهبود بخشید. این ورق را می توان از ضخامت 0.5 تا 10 میل تهیه و عرضه کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>