اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


تابلو ترافیکی


قیمت تابلو ترافیکی

قیمت تابلوی ترافیکی ثابت نبوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع مواد به کار رفته در ساخت تابلوی ترافیکی، اندازه و ابعاد آن ها، شبرنگ استفاده شده در تابلوهای ترافیکی و برند تولید کننده تابلوهای ترافیکی از عوامل موثر در تعیین قیمت تابلوهای ترافیکی هستند.

اغلب تابلوهای ترافیکی که در جاده ها و خیابان های برون شهری استفاده می شود، از ورق گالوانیزه ارزان برای تهیه آن ها استفاده می شود و به همین دلیل دارای قیمت کمتری هستند. تابلوی ترافیکی که در جاده ها و خیابان های درون شهری استفاده می شود، از آهن با یک لایه پوشاننده از جنس الکترواستاتیک تهیه شده اند.

همچنین لبه های تیز تابلوهای ترافیکی داخل شهری نیز با استفاده از عملیاتی خاص از بین برده می شود. این موضوع سبب می شود که تابلوهای ترافیکی درون شهری قیمت بالاتری نسبت به تابلوهای ترافیکی برون شهری داشته باشند.

میزان مواد استفاده شده در تولید یک تابلو ترافیکی نیز می تواند بر قیمت آن اثر بگذارد. در تولید تابلوهای ترافیکی دایره ای و مثلث شکل نسبت به تابلوهای ترافیکی مربع و مستطیل شکل از مواد کمتری استفاده شده است و همین امر منجر می شود که قیمت تابلوهای ترافیکی دایره ای و مثلث شکل نسبت به تابلوهای ترافیکی مربع و مستطیل شکل گران تر باشد.استفاده از شبرنگ و LED در تابلوهای ترافیکی نیز سبب افزایش قیمت آن ها می شود. نوع شبرنگ به کار رفته و طول عمر آن ها از جمله عوامل موثر بر قیمت تابلوهای ترافیکی است.

نوع و جنس رنگ استفاده شده در تابلوهای ترافیکی نیز می تواند بر قیمت آن ها تأثیرگذار باشد. تابلوهای ترافیکی که در آن ها از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده باشد، نسبت به دیگر تابلوهای ترافیکی گران تر هستند.اندازه و ابعاد تابلوهای ترافیکی یکی از مهم ترین علل تأثیرگذار بر قیمت آن ها است. هر چه اندازه تابلو ترافیکی بزرگ تر باشد، قیمت آن بیشتر است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>