اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


آتش نشانی


نحوه استفاده از اسپری تست دتکتور

در هر کشور با توجه به این که چه استانداردهایی برای این کار وجود دارد از مراحل مختلفی جهت انجام تست استفاده می شود. انجام تست در محیط های کاملا مشابه محیط های واقعی، غلظت مناسب دود و.. از استانداردهای اجباری این تست است.

در این آزمایشات طوری عمل می شود که هیچ گونه آسیبی به تجهیزات وارد نشود و مراحل کاملا مطابق با واقعیت اجرا شود. در این آزمایشات از ابزار مناسب برای این کار استفاده شده و هیچ گونه مشکلی بعد از انجام تست برای تجهیزات ایجاد نخواهد شد.

انواع اسپری تست تجهیزات دتکتور

از کارآمدترین نوع اسپری تست دتکتور، اسپری سولو ساخت کشور انگلستان است. از این نوع اسپری برای تست دتکتورهای حرارتی، دودی، مونوکسید کربن، و یا ترکیبی استفاده می شود. هر قوطی اسپری حاوی 250 میلی لیتر ماده بوده که با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای دنیا تولید شده است. این اسپری تست دتکتور همچنین بعد از انجام تست قدرت پاک کنندگی دتکتور از مواد اسپری را نیز دارا می باشد.

توجه نمایید که نام سولو برای یک گروه از این اسپری ها می باشد. خود این گروه در انواع مختلفی جهت استفاده برای انجام تست برای دتکتورهای مختلفی است. به همین دلیل حتما برای انجام آزمایش اسپری تست دتکتور از افرد ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده نمایید. استفاده از تجهیزات مناسب برای این کار نیز مانع از آسیب دیدگی تجهیزات و بروز حوادث برای افراد می شود. فراموش نکنید این اسپری توسط تولید کنندگان معتبر زیادی تولید و در بازار موجود می باشد.

مزایای استفاده از اسپری تست

با توجه به حساسیت تجهیزات اعلام حریق و هزینه بر بودن نصب و راه اندازی اینگونه تجهیزات عملکرد مناسب اینگونه سیستم ها در زمان خطر بسیار مهم است. به همین دلیل بعد از نصب سیستم ها برای این که از عملکرد مناسب و درست سیستم اطلاع کامل وجود داشته باشد از عوامل مختلف جهت ایجاد محیط های کاملا مشابه با سازه ها در زمان حریق استفاده می شود. اسپری تست دتکتور که با تجهیزات کاملا تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد دارای چند مزیت مهم است.

  • بر روی تجهیزات دتکتور هیچ گونه سیلیکونی ایجاد نمی کند.
  • انجام تست بدون هیچ گونه آسیب به تجهیزات انجام می شود.
  • پاک کردن دتکتور از هر گونه آلودگی بعد از انجام تست.
  • سادگی و راحتی در انجام تست
  • قیمت مناسب اسپری با توجه به هزینه ای که در صورت عدم عملکرد صحیح دتکتور باید پرداخت شود.
  • بدون ایجاد آلودگی برای محیط زیست
  • با هر قوطی اسپری تست دتکتور می توان به سادگی چند تست انجام داد.
  • عدم ایجاد گازهای گلخانه ای.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>