اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوچرخه

بهترین قمقمه دوچرخه سواری، بطری است که فرد بتواند از آن در هر ورزشی استفاده کند و میزان آب بدن خود را میزان کند. اگر به دنبال یک بطری آب ورزشی هستید، به شما تبریک میگوییم زیرا، در بازار فعلی گزینه های زیادی برای خرید قمقه دوچرخه وجود دارد که می تواند پاسخگو نیاز شما و سلیقه شما باشد. قمقمه دوچرخه بیشتر با هدف اینکه دوچرخه سوار بتواند در حین رکابزنی نوشیدنی مصرف کند تولید شده و بست قمقمه ان روی دوچرخه تعبیه شده است تا فرد مشکلی برای قرار دادن بطری اب خود نداشته باشد.

بهترین قمقمه دوچرخه سواری، که شما می توانید در بازار ایران و جهان پیدا کنید معمولا از جنس شیشه، فلز یا پلاستیک هستند که بسیار بادوام می باشد و عمر طولانی دارد و در اثر ضربه، دچار آسیب دیدگی نمی شود.

بطری آب ورزشی، اگر از جنس پلاستیک تولید شده باشد دارای وزنی سبک است و طول عمر زیادی دارد ولی تنها مشکلی که دارند این است که اگر در دمای بالا قرار بگیریند احتمال ترک خوردگی آنها بسیار است و وقتی که شما نوشیدنی را از طریق قمقمه دوچرخه مصرف میکنید، مزه یا طعم پلاستیک را احساس خواهید کرد. همانطور که در بالا اشاره کرده ایم قمقمه های دوچرخه و بطری های آب ورزشی، از 3 جنس پلاستیک، شیشه و فلز تهیه و تولید می شوند که شامل موارد زیر می باشد.

قمقمه دوچرخه از جنس پلاستیک

اینچنین بطری آبها معمولا به صورت فابریک بر روی دوچرخه بچگانه تا بزرگسال نصب شده است و عموم مردم به دلیل اینکه اینسری قمقمه ها از چگالی و وزن پایینی برخوردار می باشد می توانند با حداقل هزینه آنها را از فروشگاه ها خریداری کنند اما نکته ای که وجود دارد این است که، بطری آبهای ورزشی در عین حال که بسیار بادوام و محکم هستند و می شود آن را در فریزر گذاشت، متاسفانه در مقابل بطری های فلزی دچار ترک خوردگی می شوند و در دما بالا طعم آب را تغییر می دهند که اصلا خوشایند نمی باشد.

بطری آب ورزشی فلزی

از زمانهای قدیم تا به اکنون قمقمه آبهای فلزی وجود داشته اند که بسیار با کیفیت بوده و کمتر دچار سوراخ شدگی یا ترک خوردگی میشدند ولی مشکلاتی که دارند این است که به دلیل فلزی بودن خود دارای وزن سنگینی هستند و در اثر ضربه دچار آسیب دیدگی می شوند و نمی توان از آنها در دمای بسیار پایین استفاده کرد. گفتنی است که قمقمه های فلزی آب در 2 جنس عرضه می شود که شامل:

فلز یا استیل ضد زنگ و فلز آلومینیوم می باشد. قمقمه آب دوچرخه سواری الومینیومی، بسیار سبک است اما در محافظت از بو ماده نمی توان روی آن حساب کرد زیرا، بعد از مدت استفاده زیاد بو مایع قبلی که درون آن بوده به خود می گیرد.

قمقمه آب دوچرخه با جنس شیشه

اگر فردی هستید که بسیار در حین رکابزنی محتاط هستید و مسیرهای کم خطر را برای رکاب زنی انتخاب میکنید، اینسری قمقمه ها پاسخگو نیاز شماست زیرا، نیازمند مراقبتهای ویژه است. اینسری بطریهای آب ورزشی بادوام بوده و برای کلاس های ورزشی یوگا و پیلاتس که مخصوص بانوان است مفید می باشد و به دلیل اینکه از مواد شیمیایی درون آن استفاده نشده است، هیچ خطری برای سلامتی ندارد. اما یادتان باشد که اگر شیشه آبی می خواهید که بتوانید از ان در فعالیت های سنگین استفاده کنید قطعا دچار شکستگی می شود و شما باید برای خرید مجدد بطری آب شیشه ای هزینه گزافی را پرداخت کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>