اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دوچرخه

سری دوچرخه های Urban

سری دوچرخه های Bad Boy کنندال که به عنوان بهترین دوچرخه شهری سال 2017 بر اساس انتخاب مجله معتبر Bicycling معرفی شده است، ابزاری مناسب برای مسیرهای شهری است که لذت رکابزنی بی نظیری را به دلیل استفاده از قطعات و تجهیزات فوق العاده برای شما رقم خواهد زد.

از ویژگی های منحصر این دوچرخه تنه آلومینیومی فوق سبک و در عین حال بسیار مقاوم و محکم، با طراحی جذاب و چشمگیر دو شاخ لفتی و همچنین طراحی و مهندسی خاص، به خوبی توانسته توازن زیبایی، قدرت بالا و راندن بسیار راحت را در این محصول رعایت کند.

سری دوچرخه های XC Race

این دوچرخه ها در رشته کراس کانتری بسیار مشهور هستند و از ویژگی های آن می توان به سبکی فوق العاده، سرعت بسیار عالی جهت مسابقات با راندمان بالا در مسافت های طولانی و جاده های کوهستانی، سنگلاخ و ناهموار، اشاره کرد. به راحتی سربالایی ها را طی می کند، در کفی ها سرعتش را حفظ و در سراشیبی ها درنده است.دوچرخه مدل F-Si Carbon از سری XC Race برای عبور از همین مسیرها ساخته شده است.

سری دوچرخه های Sport Hard Trail

زمانی که بخواهیم لذت کوهنوردی را با دوچرخه سواری پیوند بزنیم، به دوچرخه های کوهستان می رسیم.
دوچرخه سواری در کوهستان و مسیرهای سخت می تواند هیجان انگیز باشد. مهم ترین نکته در این باره دوچرخه ای مناسب است که کمپانی نام آشنای کنندال با طراحی سری دوچرخه های Sport Hard Trail بدون شک سواری نرم و راحت، همراه با کنترل دقیق و ثبات را در اختیار شما قرار می دهد.

تجهیزات بی نظیر با قدرت به کار رفته در این کلاس از دوچرخه های کوهستان کنندال، این امکان را فراهم ساخته است تا در اثر شرایط خاصی که بر کوهستان حکم فرماست، فرسوده نشوند و در زمان حرکت در محیط های با شیب تند از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار باشند. این دوچرخه ها با طراحی فوق العاده یکی از بهترین گزینه های مناسب برای گشت و گذارها در مسیرهای شهر، دشت، جنگل و کوهستان می باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>