اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوچرخه

دوچرخه سواری به عنوان یک ورزش بسیار مهیج به شمار می آید، به طور خاص در رشته کوهستان و پرش از موانع این امر بسیار قابل رویت است و هیجان و استرس را به همگان منتقل می کند. خیلی از دوچرخه سواران دوست دارند در هنگام رکاب زدن از محیط اطراف خود فیلم بگیرند و لحظات خوش زندگی خود را در قالب عکس و ویدئو ذخیره کنند.

حال برای ثبت این لحضات پر تنش باید چه کرد؟ قطعا دوچرخه سوار نمی تواند با یک دست اقدام به کنترل کند و با دست دیگر شروع به فیلم برداری! شرکت تاپیک با تولید پک کامل بست دوربین، این مشکل را هم برای دوچرخه سواران و هم علاقه مندان به دیدن لحظه های مهیج دوچرخه سواری حل کرد.

برند تاپیک از سال 1991 با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه به شمار می رود. این برند تایوانی به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.پک کامل بست دوربین مخصوص دوچرخه سواری برند تاپیک شامل سه بخش جداگانه برای ثبت تصاویر و گرفتن فیلم است که روی فرمان، زیر زین و بر روی کلاه دوچرخه سوار می توان نصب کرد.

1- بست نصب شده روی فرمان که می تواند از مدل دوربین های زیر باشد و نمونه آن را در عکس بالا مشاهده می کنید.

GoPro® / Shimano® Sport Camera / Garmin VIRB® X / XE & Sony® Action Cam

2- با نصب دوربین روی کلاه دوچرخه سواری می توان بیشترین حس را نسبت به دید دوچرخه سوار منتقل کرد به طوری که انگار خود شخص بر روی دوچرخه، سوار است.

3- بست دوربین زیر زین دوچرخه که قابلیت ثبت تصاویر پشت دوچرخه سوار را داراست که حتی خود نیز قادر به دیدن آن ها نیست و می تواند با ضبط فیلم، بعد از دوچرخه سواری به آن مراجعه کند.تمامی بست ها قابلیت چرخش و ضبط تصاویر در زوایای مختلف را داراست و تحمل وزن را تا 200 گرم دارد. همچنین جنس این بست ها از پلیمر درجه 1 مهندسی شده می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>