اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تلمبه دوچرخه

برای دوچرخه سواران لاستیک و میزان باد آن یکی از ارکان مهم است زیرا بر روی مصرف انرژی تأثیر مستقیم دارد و تنظیم بودن آن حیاتی است، از طرف دیگر دوچرخه مخصوصا دوچرخه های کوهستان باید تجهیزات کامل را برای مواقع پنچر شدن لاستیک داشته باشند که شامل تیوب، چسب پنچری، تایرلیور و تلمبه می شود.

تلمبه ها انواع مختلفی دارند که از مهم ترین آن ها در رشته دوچرخه سواری می توان به 2 مدل دستی و ایستاده اشاره کرد، تلمبه های ایستاده معمولا ابعاد بزرگی دارند و قابل حمل برای یک دوچرخه سوار نیستند مصرف آن ها در تعمیرگاه ها و در منزل است که با توجه به خروجی بهتر و پمپ قوی تر می تواند برای دیگر وسایل مانند لاستیک موتور، انواع توپ و... استفاده شود.

در نقطه مقابل تلمبه های دستی هستند که بهترین گزینه برای دوچرخه سواران است زیرا با وزن کم و حجم کوچک به راحتی قابل حمل است، ا کثر آن ها دارای بست برای تنه دوچرخه هستند و دغدغه حمل آن را ندارد زیرا بسیار محکم به تنه دوچرخه وصل می‌شود و حتی در رشته های کوهستان و دانهیل هم قابل استفاده است.

نکات مهمی که در خرید تلمبه دوچرخه باید به آن توجه داشت چند مورد است مثل میزان psi آن، جنس بدنه، گیج دارد یا خیر و اکر دارد مدل آن دیجیتالی یا معمولی، در تلمبه های دستی نیز وزن آن و شلنگ دار بودن آن حائز اهمیت است، همچنین سازگاری با انواع والف هم از دیگر مزیت های یک تلمبه خوب است که هم تیوب های سوزنی را باد بزند و هم تیوب های والف موتوری را.برند تاپیک یک برند مطرح در زمینه لوازم دوچرخه سواری است که تلمبه های با کیفیتی را نیز تولید می‌کند.

تلمبه دوچرخه مدل MINI DUAL DXG برند تاپیک تلمبه ای پر کاربرد است و با کارایی دو طرفه سرعت بیشتری در باد کردن تایر دارد، این کالا دارای بست مخصوص تنه دوچرخه است که به راحتی قابل حمل می شود، وزن کم 170 گرم و ظرفیت 120 psi از دیگر مزایای آن است.همچنین سری آن smart می باشد بدین معنا که قابیلت باد کردن تیوب های سوزنی و موتوری را دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>