اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


دوچرخه


انواع آچار دوچرخه

ابزار های تعمیری دوچرخه یکی از مهم ترین ارکان دوچرخه می باشد، برخی از ابزار ها به صورت تخصصی برای تعمیر و نگهداری از قطعات کم اصطحلاک دوچرخه می باشد که لازم نیست دوچرخه سوار آن را به همراه داشته باشدو باید در تعمیر گاه های معتبر دوچرخه اقدام به تعمیر آن کرد.

در نقطه مقابل لوازم مصرفی دوچرخه مانند زنجیر دوچرخه، چرخ دوچرخه و... احتیاج به سرویس و نگهداری همیشگی دارد پس بهتر است شخص دوچرخه سوار ابزار های مربوطه را همیشه به همراه داشته باشد.

بهترین گزینه برای این که بتوان تمامی این ابزار را در کمترین فضا جای داد استفاده از ابزار های چند کاره است که معمولا دوچرخه سواران حرفه ای در کیف های خود دارند. این امر برای دوچرخه سوار بسیار حائز اهمیت است که لوازم همراهش سبک باشد و جای کمی را اشغال کند، در عین حال بیشترین بازدهی را دارا باشد.

این مجموعه باید دارای آچار هایی مثل پیچ گوشتی، آچار زنجیر دوچرخه، آچار آلن دوچرخه، آچار پره دوچرخه، آچار ستاره ای دوچرخه و... باشد که تمام نیاز های یک راکب را پوشش دهد. حالت دیگر این ابزار آچار های جغجغه ای هستند که استفاده از آن به نحوی راحت تر است و فقط سری آن تغییر می کند.

جنس ابزار ها باید از فولاد یا کروم و آلومینیوم باشد، از برند های برتر دنیا که سازنده مجموعه ابزار هستند می توان به برند های اسپشیالایزد، تاپیک و یا... اشاره کرد. این برند ها از لحاظ کیفیت ساخت و مواد اولیه سال هاست که در بالا ترین سطح دنیا قرار دارد و ثابت شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>