اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ترکبند دوچرخه

وقتی دوچرخه ای می خرید حتما چرخ، فرمان و بدنه و زنجیر دارد ولی برخی از دوچرخه ها ممکن است تجهیزات جانبی دوچرخه را ندشته باشند، از آن طرف ممکن است یک دوچرخه شهری انتخاب کنید که نه تنها جک و ترک بند دارد بلکه گلگیر و زنگ و چراغ نیز داشته باشد!

ترک بند دوچرخه به شما اجازه می دهد باری را در پشت دوچرخه خود حمل کنید. اگر می خواهید از دوچرخه برای رفتن به سر کار یا دانشگاه استفاده کنید، بودن یک ترک بند، شما را از شر کوله پشتی یا کیفی آویزان به بدن در طول مسیر راحت می کند. این مساله باعث می شود راحتتر رکاب بزنید و پشت یا کنار لباستان عرق نکند. ترک بندهای جدید بر خلاف قدیمی ترها فنری برای نگه داشتن چیزی ندارند و معمولا با استفاده از یک کش مخصوص (یا هر کشی که دوست دارید) خواهید توانست بار مورد نظرتان را به ترک بند متصل کنید.

یک ترک بند امکان قرار دادن وسایل را روی یک چارچوب محکم فراهم می سازد. در آب و هوای خوب، لوازم می توانند مستقیماً و بدون نیاز با کاور روی ترکبند بسته شوند. برای محافظت از وسایل در آب و هوای بد یا در کنار هم نگهداشتن لوازمی که احتمال گم شدن دارند، می توان کیف های صندوقی یا خورجین ها را به سادگی روی ترکبند عقب دوچرخه متصل نمود. ترکبندها امکان حمل ایمن بار با حفظ تعادل (نقسیم وزن) را در هر شرایطی مهیا می کنند.

برند تاپیک از سال 1991 با ایده و طراحی جالب و منحصر به فرد خود یکی از پیشگامان صنعت لوازم جانبی دوچرخه به شمار می رود. این برند تایوانی به دلیل تولید محصولاتی با مهندسی خاص و تنوع بسیار زیاد، همواره مورد توجه مشتاقان دوچرخه سواری بوده است.

ترک بند میله زین دوچرخه تاپیک یک ترک بند بسیار مقاوم و باکیفیت بوده که تولیدی برند معتبر تاپیک است. این برند یکی از برندهای خوش نام در تولید انواع لوازم جانبی دوچرخه است که مدت هاست در این زمینه فعالیت کرده و تاکنون محصولاتش از فروش خوبی در اقصی نقاط جهان برخوردار بوده اند. این ترک بند دارای سطح مناسبی است که به کمک یک کش می توانید انواع وسایلتان را بر روی آن قرار دهید. ترک بند میله زین همانطور که از اسمش مشخص است به میله زین دوچرخه متصل می شود. همچنین این محصول دارای وزنی مناسب است که همین موضوع کارایی آن را نیز افزایش داده است.ترکبند میله زین دوچرخه تاپیک دارای سه مدل می باشد:

  • ترکبند میله زین دوچرخه تاپیک مدل E type که مناسب فریم های استاندارد (M) می باشد.
  • ترکبند میله زین دوچرخه تاپیک مدل A type که مناسب فریم های کوچک (سایز S) می باشد.
  • ترکبند میله زین دوچرخه تاپیک مدل V type که مناسب فریم های بزرگ ( سایز XL) می باشد.

این ترک بندها به گونه ای طراحی شده است که برای دوچرخه هایی که جای پیچ ترکبند معمولی را ندارند مناسب می باشد.مشخصات فنی ترکبند میله زین دوچرخه برند تاپیک مدل V type

  • ابعاد ترکبند: 51×12×11 / 20.1×4.7×4.3 اینچ
  • وزن ترکبند: 696 گرم / 1.54 پوند
  • تحمل وزن ترکبند: 9کیلوگرم / 20 پوند
  • جنس ترکبند: آلومینیوم
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>