اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوچرخه

میله زین دوچرخه از یک طرف داخل تنه دوچرخه محکم می شود و از طرف دیگر به زین متصل است که ارتفاع آن توسط پیچ متصل به تنه یا بست لوله زین تنظیم می شود. با پیچ های زیرین زین دوچرخه، می توانید زین را به عقب و جلو یا بالا و پایین ببرید تا زاویه زین نسبت به افق و راستای تنه تنظیم شود.

جنس لوله زین های دوچرخه از کربن و آلومینیوم و آهن ساخته می شود. اگر جنس لوله زین دوچرخه آهن باشد و تنه دوچرخه هم آهنی باشد باشد ممکن است با زنگ زدگی به هم بچسبند و دیگر نتوانید آن را حرکت دهید.

لوله زین ها معمولاً در چندین سایز به بازار عرضه می شوند و هر دوچرخه معمولاً سایز خود را دارد. بست میله زین در دوچرخه های رده بالا بیشتر بدون ضامن بوده و باید با اچار آلن باز و بسته بشود. البته بست میله زین بهتر است ضامنی باشد تا به راحتی قابل تنظیم باشد و در سرازیری ها به جهت کنترل بهتر دوچرخه، بتوانید سریع زین را پایین کشیده و در سربالایی ها به جای خودش برگردانید.

برند کرنک برادرز

شرکت Crank Brothers در سال 2000 تأسیس شد و با تولید انواع پنجه دوچرخه، فعالیت خود را آغاز کرد.دفتر مرکزی این شرکت در - Laguna Beach کالیفرنیا - آمریکا قرار دارد. این شرکت بر اساس برنامه توسعه خود، در زمان کوتاهی تولید قطعات دیگر مانند کرپی دوچرخه، فرمان دوچرخه، لوله زین دوچرخه و... را آغاز کرد، در حالی که از سال 2010 تولید لوازم جانبی دوچرخه مانند انواع تلمبه دوچرخه، آچار دوچرخه، ابزارهای مخصوص تعمیرات و برخی مدل های کوله پشتی را نیز عرضه می کند.

برند کرنک برادرز به خاطر نوآوری های خاص خود در طراحی محصولات شهرت یافته و بسیاری از طرح ها را به نام خود به ثبت رسانده است؛ مانند طرح پره بندی خاص- زوج پره ای، در توپی طوقه های Cobalt و یا طرح بدون قاب پنجه های سری های Egg beater که با حذف کامل قاب دور پنجه، استفاده از آن برای دوچرخه سوار، بسیار راحت شده است. این تنها پنجه ای است که از هر چهار طرف آن برای قفل کردن پا استفاده می شود.

اکنون تولید لوله زین های با ارتفاع متغیر نیز در دستور کار شرکت قرار گرفته است که در کارخانه های مختلف تایوانی ساخته می شود و این لوله زین ها به دلیل طراحی خاص خود طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.

لوله زین کرنک برادرز مدل Cobalt 11

این مدل لوله زین، از جنس کربن بوده که وزن آن را تا حد چشمگیری به حداقل رسانده، استفاده از قطعات کربن در ساختمان دوچرخه از وزن آن کاسته و در نتیجه سرعت در رکاب زدن را به اوج میرساند. در مصارف حرفه ای یا برای مسابقات دوچرخه سواری، به کار بردن اجزای کربن نقش مهمی در رسیدن به هدف ایفا می کند.

ساختار لوله زین با ظرافت و همچنین مقاومت بالا تولید شده که آن را به یکی از محصولات پر فروش و ویژه ی این شرکت تبدیل کرده است.رنگ آمیزی و طراحی دقیق و مهندسی این مدل می تواند به راحتی انتخاب را برای دوچرخه سوار آسان سازد، پس با اطمینان خرید کنید و یادتان باشد استفاده از تکنولوژی های برتر و روز دنیا در پشت این فناوری قرار گرفته است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>