اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

دوچرخه

یکی از نکات مهم در دوچرخه سواری، استفاده از تمام نیروی مصرفی در راستای پیش بردن دوچرخه و جلوگیری از اتلاف انرژی دوچرخه سوار است. برای دست یابی به این منظور باید از درست قرار گرفتن پا بر روی پنجه رکاب و انتقال تمام نیروی مصرفی به طبق قامه، برای جلو بردن دوچرخه مطمئن شوید.طبق قامه ها در انواع مختلف و برای دوچرخه های مختلف طراحی و با انواع آلیاژ های کرومولی، استیل، آلومینیوم و کربن ساخته شده است.

نوع رایج طبق قامه ها طوری طراحی می شوند که برای استفاده از آنها نیازمند پنجه رکاب هستید. برخی دیگر از طبق قامه ها به گونه ای طراحی می شوند که نیازی به پنجه رکاب ندارند (clipless pedals)، ولی برای استفاده از آن ها نیازمند کفش مخصوص دوچرخه سواری می باشید تا توسط میخی که ته کفش تعبیه شده پا بر روی طبق قامه ثابت شود. این طبق قامه ها در انواع مختلفی برای دوچرخه های جاده و کوهستان طراحی و به بازار عرضه می شوند.

دوچرخه های کوهستان شامل سه طبق کوچک، متوسط و بزرگ می شود. هنگام دوچرخه سواری هر چه طبق مورد استفاده بزرگ تر باشد، سرعت بیشترو دور پا کمتر می شود. طبق ها می توانند به شکل دایره یا منحنی های دیگر باشند که انتقال بهینه نیرو به زنجیر را ممکن می کند.

معمولاً برای آسان شدن تعویض طبق ها، شکل بعضی دندانه ها با بقیه متفاوت است و به نظر شکسته یا کوتاه تر می آیند. همچنین تعدادی پرچ و پین در داخل طبق ها قرار داده شده که قسمت روی سر پرچ شیاردار بوده و در هنگام تعویض زنجیر کمک می کند تا زنجیر بهتر تعویض گردد. سایز طبق قامه ها به سه صورت در نظر گرفته می شود که در رده های بالا از طبق قامه بزرگ 44 و در مدل های متوسط طبق قامه 42 و در مدل های پایین طبق قامه 48 می باشد. این تفاوت به دلیل محل های توصیه شده در به کارگیری آن مدل ها است.

طبق قامه های دوچرخه FSA

طراحی خلاقانه همراه با آخرین فن آوری، مواد و فرایند های پیشرفته تولید، اطمینان حاصل می کند که FSA اجزای فنی برتر را ارائه می دهد. شرکت FSA مطابق با استانداردهای دقیق و با بالاترین گواهینامه سعی در تولید بهترین محصولات ممکن را دارد.در طی سال های گذشته، مهندسین و طراحان FSA، تحول عظیمی در تولید طبق قامه های سبک (K-Force) ایجاد کردند.

این طبق قامه های سبک تمام ویژگی های ضروری برای برنده شدن در مسابقات را دارد و تمام کسانی که از آن استفاده می کنند، تحت تأثیر قرار می دهد. هدف این شرکت بزرگ افزایش استحکام، دقت در بهینه سازی تعویض دنده و کاهش وزن می باشد در نتیجه برای رسیدن به این هدف تغیراتی رادر طبق قامه های خود به وجود آورده است.طبق قامه های FSA هر آنچه را که یک دوچرخه سوار برای لذت بردن از دوچرخه سواری لازم دارد را در خود دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>