اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

توپی تنه دوچرخه

توپی تنه دوچرخه استوانه ای شکل است و دارای ساچمه یا بلبرینگ می باشد، در قسمت وسط تنه دوچرخه قرار می گیرد که رکاب های دوچرخه یا طبق قامه دوچرخه به دو طرف آن بسته می شوند.توپی تنه دوچرخه معمولا در دو نوع ساچمه ای و بلبرینگی عرضه می شود که از مدل ساچمه ای برای دوچرخه های رده پایین استفاده شده و با توجه به بالا رفتن مدل و رده ی دوچرخه جهت روان تر شدن از مدل بلبرینگی استفاده می شود.

معمولا طبق قامه های خاص و حرفه ای، توپی تنه خودشان را دارند و با دیگر مدل ها قابل استفاده نیستند. در نسل جدید طول توپی تنه را افزایش داده اند تا طول عمر بیشتر و ضربه پذیریش بهتر شود و به صورت تو خالی هم تولید می شود، این مدل می تواند نسبت به مدل های قبلی بسیار سبک تر باشد.

در مدل های جدید قامه ها به دور توپی تنه قرار می گیرند چرا که وسط توپی تنه فاقد میل توپ است. به میل توپی تنه از یک طرف قامه چپ دوچرخه متصل است و از طرف دیگر قامه راست دوچرخه که نگهدارنده طبق ها نیز است. هر چه طول قامه دوچرخه کوتاه تر باشد دوچرخه سوار می تواند دور پای بالاتر داشته باشد در عوض باید نیروی بیشتری به پنجه رکاب های دوچرخه وارد کند، همچنین در مسیر های صخره ای امکان برخورد رکاب با موانع کم می شود. در مدل های بالاتر برای سبک تر شدن، طبق قامه ها نیز مانند مانند توپی تنه تو خالی هستند.

برند FSA، با داشتن نوآوری های طراحی و تحقیق، در زمینه ساخت و ساز قطعات تنه دوچرخه فعالیت می کند. پایه تولید FSA در تایوان است اما یک شرکت جهانی با دفاتر مرکزی در ایالات متحده آمریکا و ایتالیا می باشند که همکاری مستقیم با کارشناسان حرفه ای این مجموعه را دارد. برند FSA روش هایی برای افزایش سرعت دوچرخه با ارتقا لوازم دوچرخه و قطعات تنه دوچرخه را ارائه می دهد، از هدست تا چرخ ها، طبق قامه و توپی تنه، فرمان، کرپی و زین دوچرخه.

توپی تنه FSA: از جنس آلومینیوم و سرامیک در این محصول استفاده شده و باعث ایجاد مقاومت بیشتر و وزنی سبک تر شده است. نرمی و روان کار کردن توپی تنه دوچرخه یکی از فاکتور های مهم در انتخاب می باشد، که در این مدل تمامی هر آنچه دوچرخه سوار به آن نیاز دارد استفاده شده است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>