اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

حافظه

با پیشرفت و فراگیر شدن SSD، سوالات کاربران این فناوری نیز در حال افزایش است، خریداران با ویژگی های فنی متعددی روبرو می شوند که نه تنها انتخاب را تسهیل نمی کند بلکه بیشتر باعث سردرگمی می شود. در این مقاله قصد داریم دو معیار مختلف برای سرعت را معرفی کنیم ATTO و AS-SSD.

برای سنجش سرعت خواندن/نوشتن درایوهای حافظه نرم افزارهای مختلفی وجود دارند که با الگوریتم های مختص به خود سرعت های ترتیبی و تصادفی را می سنجد. برای سنجش سرعت ترتیبی یک درایو حافظه از دو نرم افزار و الگوریتم ATTO و AS-SSD استفاده می شود. ATTO از فایل های قابل فشرده سازی و AS-SSD از فایل های غیر قابل فشرده سازی در سنجش سرعت درایو استفاده می کند.

کنترلر های SandForce مخصوص حداکثر بهره برداری از سیستم عامل و پردازش هایی است که فایل ها قابل فشرده سازی هستند مانند پردازش پایگاه داده یا اهداف مرتبط با سیستم عامل، لذا تمامی معیارها برای این محصول نیز باید متناسب با ماهیت آن باشد تا بتوان انتخاب دقیقتری داشت.

برای مثال محصول SP900 شرکت ADATA از کنترلر SandForce سری 2200 استفاده می کند، با نگاهی به جدول زیر پر واضح است که با تأکید بر مشخصه ATTO در این محصول می توان به قدرت پردازش آن پی برد.

محصول SFA شرکت Fujitso

در نهایت باید چنین عنوان کرد که برای انتخاب SSD، ابتدا باید به برند کنترلر توجه نمود تا بتوان بهترین معیار سرعت خواندن/نوشتن را مدنظر قرار داد. اگر به دنبال افزایش سرعت بارگذاری و اجرای سیستم عامل و نرم افزارهای کاربردی هستید کنترلر SandForce بهترین انتخاب بوده و برای مقایسه محصولات مبتنی بر این کنترلر حتما به سرعت ATTO توجه نمایید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>