اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


موتورسیکلت


فیلتر روغن موتورسیکلت

کاربرد فیلتر روغن و سوخت موتورسیکلت ها همانند کاربرد آن ها در اتومبیل ها می باشد. کیفیت بالای این فیلترها به بهبود روند موتور کمک زیادی می کند، پس انتخاب برند مناسب برای این فیلترها تضمین کیفیت بالاتر آن را در پی خواهد داشت.

نکته مهم برای زمانی که می خواهید روغن موتورسیکلت را عوض کنید، این است که، انجین موتورسیکلت باید گرم باشد.میزان گرمای انجین باید به حدی باشد که دست را نسوزاند. می توان گفت، بهترین حالت برای این کار، نیم ساعت بعد از زمانی است که مصافت طولانی را با موتور پیموده اید.

علت این مسئله این است که وقتی موتور گرم شده و در حال کار است، میزان غلظت روغن موتور افزایش یافته و ذرات ریز جدا شده از قطعات داخلی و یا دوده جذب روغن شده و به راحتی از انجین خارج می شود.

برای اطمینان از سلامتی موتور، بهتر است روغن خارج شده را در یک ظرف پهن و نسبتا بزرگ بریزید و پس از خنک شدن، به دقت آن را وارسی کنید، تا اگر ذرات ریز فلزی و غیرعادی در آن مشاهده کردید، سریعا نسبت به کشف ایراد و رفع مشکل اقدام کنید.

برای تعویض روغن موتور هم کافی است ظرفی را برای تخلیه آماده کرده، سپس آن را در زیر پیچ تخلیه روغن یا همان پیچ کارتر قرار داده و بعد با آچار شماره 18 آن را باز نموده تا روغن تخلیه شود.فقط توجه داشته باشید که در موتورسیکلت های مجهز به فیلتر روغن فلزی، این فیلتر ممکن است به دلیل فشار زیاد روغن، به بیرون پرت شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>