اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تصفیه آب

در دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس در پخش پیش تصفیه توصیه می شود که فیلتر کارتریج با اندازه منافذ کمتر از 10 میکرون استفاده شود. این فیلتر که در بخش پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، آخرین بخش می باشد برای حفاظت از پمپ و ممبران ها در برابر ذرات معلق در آب بسیار اهمیت دارد.

مناسبترین اندازه فیلتر برای دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس 5 میکرون می باشد در دستگاه آب شیرین کن و دستگاه تصفیه آب، عملیات پیش تصفیه عملیات و تعداد دفعات شستشوی ممبران ها را کاهش می دهد.

اندازه فیلتر در دستگاه آب شیرین کن و دستگاه تصفیه آب باید با شدت جریان مطابقت داشته باشد. همچنین فیلتر کارتریج دستگاه آب شیرین کن باید از جنس پلاستیکهای مصنوعی نظیر نایلون و پلی پروپیلن انتخاب شود. وجود یک فشار سنج در این بخش از دستگاه آب شیرین کن به منظور اندازه گیری فشار قبل و بعد از میکرو فیلتر الزامی ست.

به این ترتیب می توان هر لحظه اختلاف فشار و رسوب گرفتگی را تخمین زد.کارتریج ها در دستگاه آب شیرین کن باید مرتبا کنترل و بازدید شوند. این موضوع ما را از اختلاف فشار در فیلترها مطلع می سازد. به هنگام مشاهده سرعت اختلاف فشار در فیلتر می توان حدس زد که دستگاه آب شیرین کن در بخش پیش تصفیه دارای مشکل و اختلال است.

چنانچه ناچار به تعویض فیلتر کارتریج بیش از یکبار در 1 تا سه ماه شدید، آگاه باشید که دستگاه تصفیه آب در بخش پیش تصفیه دارای مشکل جدیست.فیلتر ها بر اساس مقدار دبی ورودی به دستگاه آب شیرین کن و در اندازه ها و سایز های مختلف در بازار موجود می باشند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>