اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تصفیه آب

نکات قابل توجه برای خرید یک سیستم استانداردممکن است شما در نظر داشته باشید که یک دستگاه تصفیه آب با عملکرد ایده آل و کیفیت خوب و با قیمت بسیار مناسب برای منزل و یا محل کار خود خریداری نمایید. برای خرید بهترین خانگی استاندارد باید به نکاتی در مورد استانداردهای این نوع از دستگاهها آگاهی داشته باشید. باید بدانید که یک دستگاه سالم و استاندارد نه تنها کلیه مواد آلاینده موجود در آب را حذف می کند بلکه خود دستگاه نیز ضرری نداشته باشد. بنابراین توصیه میکنیم به هنگام تصفیه آب خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد به نکات اشاره شده در این مقاله توجه نمایید.

همانطور که میدانید طی سال های اخیر به علت مساله آلودگی آبهای شهری، انواع دستگاه در شکل های مختلف و با کیفیت و شرایط گوناگون در بازار عرضه گردیده است. به همین علت، خریداران این دستگاه به هنگام تصمیم گیری با طیف وسیعی از انواع دستگاه و قیمت های گوناگونی مواجه می شوند. پس اگر شما نیز قصد خرید دارید باید به عنوان یک مشتری اطلاعات کاملی راجع به نحوه کار و عملکرد و استانداردهای موجود داشته باشید تا به هنگام خرید دچار سردرگمی و اشتباه نشویدپیش از هر چیز باید بدانید که یک دستگاه تصفیه آب که فاقد ایران کد باشد، کالای قاچاق محسوب شده و نباید اقدام به خرید چنین دستگاهی نمایید.

پس به عنوان اولین نکته، توجه به برچسب ایران کد می باشد که راهنمای خوبی برای شناسایی کالای قاچاق از غیر قاچاق می باشد زیرا قطع به یقین دستگاهی که تقلبی یا قاچاق باشد، از استانداردهای لازم بر خوردار نخواهد بود.انواع گواهی نامه ها که ضمیمه جعبه دستگاه تصفیه آب می باشد، می تواند نشانگر وجود استانداردهای لازم تولید در این دستگاه باشد ککه این نیز به عنوان یک راهنما به هنگام خرید می تواند شما را یاری نماید.گواهینامه ها و استاندارد های بین المللی دستگاه تصفیه آب نیز یکی از راههای پیشگیری از خطا در خرید دستگاه تصفیه آب می باشد. بنابراین توصیه می شود که در زمان تهیه و خریداری دستگاه تصفیه آب به این موضوع و گواهینامه های ارائه شده توسط شرکت تولید کننده توجه نمایید.

وجود این گواهینامه ها و برگه های استاندارد، می تواند نشانه خوبی برای پی بردن به استاندارد بودن دستگاه تصفیه آب خریداری شده توسط شما باشد.نکته دیگر توجه به علامت استاندارد دستگاه تصفیه آب می باشد. دستگاه تصفیه آب بدون علامت استاندارد قطعا فاقد کیفیت لازم می باشد بنابراین از خرید این وسیله اجتناب نمایید.یکی دیگر از موارد قابل تامل در انتخاب بهترین دستگاه توجه به نوع تصفیه آب و عملکرد دستگاه می باشد.

معمولا سیتمهای تصفیه آب مبتنی بر فیلتراسیون عملکرد کامل و مطلوبی ندارند و توصیه می شود در انتخاب خود توجه به سیستم تصفیه را در نظر داشته باشید. بهترین نوع تصفیه آب، روش اسمز معکوس می باشد که در این روش اب پس از عبور از غشای ممبران دستگاه، املاح و الاینده های خود را از دست داده و آب خروجی از ممبران های دستگاه آبی پاکیزه و فاقد آلودگی می باشد.پیش از خرید با مقایسه انواع دستگاههای موجود در بازار و آگاهی از درستی یا نادرستی قیمت اعلام شده توسط فروشنده و همچنین پس از بررسی عوامل ذکر شده در مقاله فوق، متوانید اقدام به خرید نمایید. در حال حاضر متاسفانه به علت وجود انواع دستگاهها با کیفیتهای مختلف، پیدا کردن دستگاهی مناسب با قیمت ایده آل کار نسبتا سخت اما قابل انجامی می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>