اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

این تجهیزات دارای دو دسته رنگ های فرعی و اصلی هستند. رنگ های اصلی این کابل ها را به ترتیب سفید، قرمز، مشکی، زرد و بنفش تشکیل می دهد و رنگ های فرعی آن نیز به ترتیب آبی، نارنجی، سبز، قهوه ای و طوسی است.

تمام انواع کابل تلفن از ترکیب دو دسته رنگ اصلی و فرعی ساخته می شوند.در این کابل ها، یک رنگ اصلی با 5 رنگ فرعی تابیده شده و پنج زوج را تشکیل می دهد. در نتیجه از ترکیب تمام رنگ های اصلی و فرعی، بیست و پنج زوج تشکیل می شود.

نحوه سوکت زدن کابل مخابراتی

در ادامه موضوع بهترین کابل تلفن و شناخت انواع کابل تلفن در مورد نحوه سوکت زدن این نوع کابل صحبت خواهیم کرد. سوکت rj11 یا همان سوکت تلفن کابل تلفن، شیشه ای است و دارای 4 پین مسی است که جهت اتصال سیم تعبیه شده است.

پیش از شروع سوکت زدن، به ابزارآلاتی مانند آچار سوکت زن و سیم چین نیاز خواهید داشت.در حالت عادی، پین های سوکت خارج آن قرار گرفته اند. زمانی که سیم های مربوط به هر پین مشخص شد، این پین ها توسط آچار به داخل فرو می روند.

  • ابتدا باید سیم های به هم تابیده شده را از هم جدا کرد.
  • در مرحله دوم باید این سیم ها به سوکت وارد شوند.
  • دو پینی که در وسط سوکت قرار گرفته اند، مخصوص بوق هستند و دو پین کناری به پاور (داخلی دیجیتال در سانترال) مربوط می شوند.
  • پس از وارد شدن سیم ها توسط آچار پرس، سوکت را به کابل پرس می کنیم.

قیمت کابل تلفن

در ادامه موضوع بهترین کابل تلفن و شناخت انواع کابل تلفن به بررسی قیمت این دسته از محصولات خواهیم پرداخت. قیمت این تجهیزات به عواملی هم چون تعداد زوج، سطح مقطع، متراژ، برند، استانداردهای تولید، جنس مغزی و … بستگی دارد. از بهترین کابل تلفن ضد نویز می توان به کابل تلفن کرمان، سیمیا، کابلان، تک سیم البرز، کمان و … اشاره کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>