اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


آسانسور


لوازم خاص مورد نیاز

  • 2 عدد آچار مخصوص پیچاندن شفت جک مجهز به لاستیک
  • چسب مخصوص اتصال پیستون جک که همراه جک به شما تحویل داده شده است.
  • سمباده نرم (شماره 400و150) جهت تمیز کاری پیستون جک که به شما تحویل داده شده است
  • دستمال تنظیف

مراحل کار:

ابتدا هر دو جک به داخل چاه حمل شودجک قسمت بالا و پایین شناسایی شود.جک بالا از قسمت گوشواره ها با جرثقیل معلق شود.جک قسمت پایین را با جرثقیل دیگر کاملا عمود کرده و در سنتر جک معلق شده را بالا قرار دهید.دو پیچ آلن را که به درپوش جک پایین بسته شده است باز نمایید.

شفت جک پایین را به اندازه ی 30 سانتی متر که توسط جرثقیل به حلقه ی درپوش متصل می کنید. بیرون آورید.توسط آچار مخصوص نگهداری شفت، جک را به شفت جک محکم نمایید.احتیاط نمایید هنگام کشیدن شفت جک، بدنه با دیواره برخورد نکند.ضمنا در هنگام مونتاژ و سمباده کاری هیچ گرد و غبار و آشغالی نباید داخل پوست جک بریزد.

درپوش جک بالا را که مانند جک را با پیچانیدن باز نمایید (کاملا احتیاط شود که شیفت جک به یکباره پایین نیاید.)درپوش هر دوجک را با پیچانیدن باز نمایید (احتیاط شود گردو غبار و آشغال به داخل سیلندر نفوذ نکند.)شفت جک بالا را که با جرثقیل از گوشواره ها آویزان کردید به شفت پایین نزدیک نمایید.یک چسب که داخل کارتن قسمت جک قرار دارد را به دنده های هر دو شفت کاملا بمالید.

آچار مخصوص جک را به شفت جک بالا ببندید.جک پایین را ثابت نگه دارید (با استفاده از آچار) و جک بالا را که با آچار مخصوص بسته بودید بچرخانیدتا کاملا به یکدیگر شفت شوند و دو خط قرمز رنگی که به هر دو شفت کشیده شده است روبروی یکدیگر قرار گیرند.بعد از سفت کردن کامل و هم راستا کردن دو خط قرمز، بر روی شفت جک بالا و پایین با استفاده از سمباده شماره 150 برجستگی دو لبه یشفت جک بالا و پایین و اضافه پسب را حذف می کنیم.

این کار می بایست با دقت و حوصله انجام گیرد. به صورتی که هیچگونه برچستگی هنگام بسته شدن دو شفت لمس نشود. تأکید می شود که سمباده کاری برای برطرف کردن لبه های تیز خیلی مهم استبعد از حذف برچستگی دو لبه ی شفت را با استفاده از سمباده ی 400 کاملا صاف و صیقلی می نماییم.

حال باید دو کف پوسته ی جک که در پوش به آن ها بسته شده بود را سمباده کاری کنیم تا کاملا براق و صیقلی شود چون آن قسمت ها دارای پاشیدگی رنگ می باشد که اگر سمباده کاری نشود نشتی روغن خواهیم داشت و کاملا آب بندی نخواهد شد این قسمت نیاز به چسب کاری ندارد.

بعد از سمباده کاری کفه جک بالا و پایین آن جکی را که از گوشواره ها آویزان بوده است کمی شل کنید تا بر روی پوسته جک پایین بنشیند و 4 پیچ آلن را به طور همزمان سفت محکم کنید. حال جک یک تکه شده است که برای اجرا آماده بهره برداری می باشد.در جک های 3 مرحله ای مراحل زیر توصیه می شود:

  • در قدم اول قسمت پایینی سیلندر (تکه ی 1) با قسمت میانی (تکه ی 2) متصل می شوند.
  • برای این کار مراحل ذکر شده برای جک های 2 تکه پیگیری شود. در قدم بعدی قسمت بالایی (تکه 3) با دو تکه قبلی(1+2) متصل می شود.
  • در این مرحله نیز مانند جک های 2 تکه می توان عمل کرد و همان مراحل ذکر شده بالا را اجرا کرد.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>