اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

تجهیزات روشنایی

نوع دیجیتالی ریسه نواری تحول نوین و بزرگی در نورپردازی حرفه ای است. این نوع لامپ LED نواری پیکسلی از IC ها تغذیه می کند و نور را به خروجی LED ها می برد. در ریسه های LED نواری، در هر پیکسل یک مقاومت و یک خازن وجود دارد که یکسوسازی و تامین برق DC را انجام می دهند به همین دلیل به قطعه اضافی مانند درایور و به صورت مدار مجتمع نیاز نیست.

این ریسه ها سیم دیتای پشتیبانی دارند و اگر یک پیکسل قطع شود یا بسوزد، هیچ کدام از LEDهای دیگر خاموش نمی شوند. استریپ های LED نواری سه چیپ رنگی قرمز، آبی و سبز و در تراکم های 30، 60 و 120، با درجه های حفاظتی IP22، IP65 و IP67 تولید می شوند.

یکی از انواع پرطرفدار روشنایی های تزئینی، ریسه های ال ای دی نواری هستند که کابردهای بسیاری دارند. تقریبا در همه سیستم های روشنایی و نورپردازی ساختمان می توان از آن ها استفاده کرد. در این مطلب از کاربردها، ویژگی ها و نصب لامپ های نواری می گوییم و یکی از انواع پرکاربرد آن را معرفی می کنیم. کارایی ریسه های نواری، ویژگی های آن ها را مشخص می کند.

در هر بخش از سیستم روشنایی یک نوع از این ریسه ها با بدنه و ظاهر متفاوت استفاده می شود. مثلا در فضاهای بیرونی و نورپردازی نمای ساختمان، از ریسه های ال ای دی استفاده می شود که درجه حفاظت آن ها IP65 باشد و در نورپردازی سقف اتاق ها از ریسه LED نواری با درجه حفاظت IP33 استقاده می شود. این لامپ ها یک پوشش نئون مات یا شفاف یکپارچه دارند که به عنوان دیفیوزر دیده می شود و آن ها را بسیار زیباتر می کند.دیگر ویژگی های LED های نواری عبارت اند از:

  • امکان خاموش و روشن کردن لامپ با ریموت و از راه دور
  • کنترل شدت نور لامپ و رنگ آن
  • شاخص نمود رنگ بالا و بیش از CRI 80
  • امکان جایگزینی نور خورشید
  • قابلیت استفاده از مدل های رنگی و مختلف LED نواری برای تأمین نور گلخانه ها برای فرایند فتوسنتز
  • مقاومت در برابر شرایط جوی متفاوت
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>