اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

آیفون تصویری

از مشهورترین آیفون های تصویری موجود در بازار ایران می توان به برندهای خارجی کوماکس، کوکوم و سوزوکی و برندهای ایرانی سیماران، تکنما، الکتروپیک و تابا اشاره کرد. برندهای ایرانی آیفون های تصویری در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته اند و هم اکنون نظر مثبت بخش عظیمی از خریداران را به خود جلب کرده اند.

رقابت این شرکت ها در ساخت بهترین آیفون های تصویری موجب پیشرفت در تکنولوژی و کیفیت ساخت این ابزارهای امنیتی با ارزش شده است. البته برندهای آیفون تصویری ایرانی تنها از نظر مونتاژ بومی هستند و تقریبا تمام قطعات به کار رفته در ساخت آنها خارجی است. در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین آیفون های تصویری موجود در بازار ایران و مزایا و معایب هر یک آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

آیفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری کوماکس یکی از مشهورترین آیفون های تصویری در جهان است که در اصل ساخت کره می باشد. البته آیفون های تصویری کوماکس موجود در بازار ما اغلب ساخت ایران بوده اما کیفیت بالایی دارند. آیفون کوماکس از قدیمی ترین و محبوب ترین آیفون های تصویری در بین خریداران است که هنور هم با سیستم چهار سیمه مونتاژ می شود.

مزایا و معایب آیفون تصویری کوماکس

از مهم ترین مزایای این آیفون های تصویری می توان به نصب راحت، تنوع بالا در محصولات و امکان استفاده در آیفون های تصویری برند سوزوکی، سیماران و آلدو اشاره کرد. پشتیبانی متوسط، کیفیت برد متوسط در نوع چینی اش و استفاده از سیستم چهار سیمه از جمله معایب مهم این آیفون های تصویری می باشند.

آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک یکی از مشهورترین آیفون های تصویری ایرانی است که تعویض قطعات آن حتی برای افراد معمولی راحت است.

مزایا و معایب آیفون تصویری الکتروپیک

خدمات پس از فروش خوب، بردهایی با طول عمر بالا و امکان تعویض آسان قطعات خراب شده توسط نصاب یا حتی افراد معمولی از مهم ترین مزایای آن و استفاده از سیستم چهار سیمه، عدم پشتیبانی از سیستم خطی و سری و تغذیه دوربین پنل از گوشی واحدها از مهم ترین معایب آن به شما می آید.

آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران یکی دیگر از مشهورترین آیفون های تصویری ایرانی است که در سال های اخیر محبوبیت بالایی در بازار ایران به دست آورده است. اغلب نصابان آیفون های تصویری سیماران را به راحتی نصب می کنند.

مزایا و معایب آیفون تصویری سیماران

از مهم ترین مزایای آیفون های تصویری سیماران خدمات پس از فروش خوب، تنوع بالا در محصولات، عمر بالای قطعات، کیفیت خوب صدا و امکان نصب بر روی آیفونهای سوزوکی و آلدو و کوماکس می باشد. معایب این آیفون های تصویری اندک بوده و تنها می توان به چهار سیمه بودن سیستم آن و عدم امکان نصب در سیستم تک خطی و سری اشاره کرد.

آیفون تصویری تکنما

شرکت تکنما یکی از بهترین تولیدکننده های آیفون های تصویری در ایران است که برخلاف دیگر آیفون های تصویری از سیستم هفت سیمه پشتیبانی می کند و از این جهت در بین این محصولات سرآمد است. البته این نوع سیستم هفت سیمه نصب پیچیده تری دارد و نصابان برای نصابان آن باید آموزش های لازم را دیده باشند.

مزایا و معایب آیفون تصویری تکنما

از مهم ترین مزایای آیفون های تصویری تکنما باید به خدمات پس از فروش بسیار خوب، پشتیبانی از سیستم هفت سیمه، طول عمر بالای قطعات، امکان کددهی در آیفون، پشتبانی از سیستم های تک خطی و سری و کابل کشی کم هزینه اشاره کرد. معایب این آیفون های تصویری نیز شامل تنوع پایین محصولات، نبود قطعات آن در شهرستان های کوچک، ضعف در لحیم کاری ضعیف دهنی گوشی و امکان مشغول بودن خط در ساختمان هایی با تعداد واحد بالا که البته با نصب ایزیلاتور می توان این مشکل را حل کرد.

آیفون تصویری کوکوم

آیفون تصویری کوکوم یکی از بهترین و محبوب ترین برندهای آیفون تصویری موجود در ایران است که سیستم تولید آنها با برندهای آلدو و سوزوکی یکی است.

مزایا و معایب آیفون تصویری کوکوم

آیفون های تصویری کوکوم به راحتی نصب می شوند و بر آیفونهای کوماکس و سیماران نیز قابل نصب هستند. از مهم ترین معایب این آیفون های تصویری نیز می توان به تنوع کم در محصولات، پشتیبانی از سیستم چهار سیمه، قطعاتی با کیفیت متوسط و خدمات پس از فروش معمولی اشاره کرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>