اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


درب ضد سرقت


چرا باید بر روی درب های ضد سرقت دزدگیر نصب کنیم؟

درب های ضد سرقت امروزه به عنوان معمول ترین درب های خانه و ساختمان های اداری و تجاری شناخته می شوند و به دلیل گستردگی کاربرد آنها، سارقین با شیوه های باز کردن آنها به خوبی آشنایی پیدا کرده اند و این درب ها بدون داشن دزدگیر چندان هم ضد سرقت و ایمن نیستند. بهترین شیوه برای پیشگیری از باز شدن درب ضد سرقت توسط سارقین نصب دزدگیر درب بر روی آنهاست. این نوع دزدگیرها را می توان هم بر روی درب های ضد سرقت و هم بر روی درب های معمولی نصب نمود.

سارقین چگونه درب ضد سرقت را باز می کنند؟

درب های ضد سرقت در ابتدا بسیار ایمن بودند و باز کردن آنها برای سارقین غیر ممکن بود اما با گذشت زمان آنها روش های تازه ترین در سرقت به کار گرفتند که می توانستند این درب ها را نیز مانند درب های معمولی باز کنند. برای مثال آنها با تخریب رویه درب ضدسرقت به وسیله دیلم و همچنین تخریب قفل و سیلندر درب اقدام به باز کردن درب های ضدسرقت می کنند.

از طرفی در سال های اخیر تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید درب ضد سرقت شروع به فعالیت کرده اند که موجب رقابت زیاد و کاهش کیفیت درب های ساخته شده می شود. برای مثال سازندگان درب های ضد سرقت بی کیفیت از ضخامت ورق چهار چوب، ضخامت و عرض ورق داخل درب کم می کنند تا درب را با قیمت کمتری به فروش برسانند و سود بیشتری کسب کنند.بنابراین درب های ضد سرقت باید با نصب دزدگیر در برابر سرقت های احتمالی ایمن شوند و در صورت ورود غیر مجاز کاربر به سرعت متوجه این اتفاق شود و اقدامات لازم را انجام دهد.

امنیت درب ضد سرقت با نصب دزدگیر جانبی

در سال های اخیر درب های ضد سرقت باکیفیت به دلیل ایمنی بسیار بالا و زیبایی منحصر به فردشان در بازار ایران به محبوبیت بالایی رسیده اند. این روزها کمتر کسی از درب های معمولی برای ورودی خانه خود استفاده می کند زیرا باز کردن این درب ها حتی برای سارقین غیر حرفه ای نیز مثل آب خوردن است. هر چند درب های ضد سرقت بسیار ایمن هستند اما تنها پس از نصب دزدگیرهای جانبی بر روی آنها می توان از امنیت کامل آنها اطمینان حاصل کرد.

مزایای دزدگیر درب ضد سرقت

نصب دزدگیرهای جانبی درب ضد سرقت مزایای زیادی به همراه خواهد داشت و می توان آنها را بر روی انواع درب نصب نمود. این دزدگیرها در موقع خطر آژیر خود را به صدا در می آورند که موجب می شود همسایگان متوجه خطر شده و سارقین پا به فرار بگذارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>