اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


قفل هوشمند


قفل دیجیتالی درب چیست؟

قفل دیجیتالی یا قفل الکترونیکی به یک قفل گفته می شود که از جریان الکتریسیته جهت باز و بسته شدن درب استفاده می نماید. امروزه قفل دیجیتال راه خود را به خانه های افراد باز کرده است و با زیاد شدن شرکت های ارائه کننده این دست قفل ها شاید بتوان به مرور و با قیمت کم تر استفاده ازآن ها را بیش تر در منازل دید.

روش های احراز در قفل درب های دیجیتالی

در آینده نزدیک قفل های درب دیجیتالی می توانند جایگزین درب های سنتی شوند و امنیت و کاربردی راحت تر را برای افراد داشته باشد. درست است مدل کارکرد مدل های سنتی و جدید با هم متفاوت است ولی کار اصلی آن ها اجازه ورود و یا مانع ورود افراد می باشد. در درب های سنتی کار اصلی با داشتن کلید است ولی در قفل های دیجیتال این مورد با احراز هویت امکان پذیر می باشد.

ورود به درب دیجیتالی با رمزعبور

ممکن است که در فیلم ها این مورد را دیده باشید که ورود به درب با وارد نمودن رمز عبور می باشد. یکی از روش ها برای وارد شدن به این درب های دیجیتالی وارد کردن رمز عبور می باشد. این قفل ها دارای یک رمز عبور می باشند که با صفحه کلیدی با ترکیب اعداد و یا حروف می تواند باز گردد. با وارد نمودن رمز عبور صحیح می تواند آن را باز نمود. ایرادی که این نوع رمز دارد این است که با فراموش کردن و یا دست پیدا کردن افراد به رمزها، افراد با وارد شدن به آن یا وارد شدن افراد غریبه با مشکلاتی روبه رو می شوند. البته می توان با تغییر رمز از مورد دوم جلوگیری نمود.

ورود به درب دیجیتالی با کلید فیزیکی

یکی دیگر از راه های ورود به قفل های دیجیتال درمنزل استفاده از کلیدهای فیزیکی یا کارت کلیدها می باشد. سه راه جهت باز نمودن قفل های دیجیتال با استفاده از کارت کلید ها است. راه اول قرار دادن کارت در روبه روی یک بازخوان است و راه دوم این است که مانند کارت خوان آن را بکشید و یا راه سوم باید کارت را مشابه با دستگاه های عابربانک وارد دستگاه کنید.

ورود به درب دیجیتالی با گوشی هوشمند

افراد می توانند با کمک امواج رادیویی بلوتوث به عنوان کلیدی جهت باز نمودن درب استفاده نمایند. روش کار هم به این صورت است که با نزدیک شدن گوشی به قفل دیجیتال، درب به طور خودکار باز می شود.یکی دیگر از روش ها نیز استفاده از حافظه فلش می باشد که رواج کم تری را دارد. البته این حافظه فلش ها می تواند بزرگ ترین ایراد را زمانی داشته باشد که گم و یا خراب شود که دوباره ساختن روال پیچیده ای دارد.

ورود به درب دیجیتالی با روش بیومتریک

روش بیومتریک یک نوع روش امنیتی می باشد که در آن از خصوصیات فیزیکی و تغییر ناپذیر انسان ها جهت شناسایی استفاده می شود. این روش شامل چند روش ترکیبی و روش بسیار قابل اعتمادی می باشد. روش های ترکیبی هم می تواند امنیت را بالاتر ببرد و هم تمایل سارقین را جهت سرقت کم نماید. از انواع قفل بیومتریک قفل اثر انگشتی می باشد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>