اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


قفل


قفل سیزا ( کله گاوی)

یکی از قفل های پرطرفدار بازار قفل برقی درب حیاط محافظ دار به اسم سیزا می باشد. این قفل ها مورد استقبال زیاد افراد قرار گرفت و امروزه در بیشتر آپارتمان ها استفاده می شود. این قفل برای قفل نمودن درب های اتوماتیک استفاده خواهد شد که با کمک اتصال یک کابل به مدار فرمان به دستگاه وصل می گردد.این قفل نیاز به برنامه جهت تنظیم ندارد و یا ریموت کنترل و به صورت اتوماتیک کار می کنند. با صدور فرمان توسط ریموت ابتدا قفل آزاد شده و سپس درب اتوماتیک حرکت خواهد نمود. جنس قفل سیزا گالوانیزه با روکش رنگ شده می باشد که در هر شرایط آب و هوایی مقاومت دارند.

روش نصب

قفل برقی دارای پلیت هایی برای پیچ کردن به درب بوده و بعد قفل را با کمک از پیج های آلن بر روی این پیلت نصب خواهد شد و بر روی آن پوشش رنگ مشکی بر روی کل قفل نصب می شود. این کاور می تواند کل قفل را بپوشاند و از دید و یا دسترسی جدا نگه دارد.نصب این قفل نیازی به فرزکاری ندارد و به راحتی نصب می شود. حتی اگر شما نمی توانید قفل را نصب کنید کافیست با شماره 09109535192 تماس بگیرد تا ما کلیدسازان خود را برای شما بفرستیم. توجه به این نکته که برای افزایش بالای قفل نیاز به جک آرام بند دارید.

انواع قفل سیزا یا کله گاوی

قفل های سیزا و یا کله گاوی در دو نوع ضامن دار جهت درب های ورودی لولایی و نوع بدون ضامن جهت درب های اتوماتیکی استفاده خواهد شد که در نصب بر روی درب پارکینگ بهتر می باشد که مدل بدون ضامن تعبیه گردد. قفل برقی سیزا در مدل درب های لولایی بیشتر استفاده خواهد شد و در مدل اپراتورهای کشویی بدون کاربرد می باشد.

قفل های سیزا به دلیل مخفی بودن زبانه قفل می تواند از باز شدن و یا سرقت توسط افراد ناشناس جلوگیری نماید و با طراحی خاصی که دارد می تواند در قفل چفت می شود و با تکان های شدید هم نمی تواند باعث ورود شوند. تمام مدل های این قفل می تواند به درب های اتوماتیک وصل شوند و همچنین می تواند به آیفون تصویری اتصال پیدا کند.

فواید استفاده از قفل برقی سیزا

  • کاملا محکم و قوی
  • امکان باز کردن قفل با کارتهای اعتباری وجود ندارد
  • امکان قفل سه زبانه وجود دارد
  • قابلیت نصب روی انواع درب حیاط و درب پارکینگ
  • قابلیت مجهز کردن قفل به سیستم کارتخوان، اثر انگشت و…

قفل برقی حیاطی سیزا ایتالیا از معروف ترین قفل برقی درب حیاط در ایران است که به وفور در بازار ایران مشاهده می شود. شما تصور کنید به هنگام شب و خواب بخواهید کلون قفل را بندازید، مسلماً اگر مهمان به خانه شما بیاید با فشردن آیفون قفل باز نمی شود زیرا شما باید مجدد پایین بروید و کلون را بردارید. اما قفل سیزا نیازی به انداختن کلون قفل ندارد و به راحتی با ریموت کنترل دار امکان باز کردن قفل وجود دارد، بدون آنکه به پایین بیاید.

قفل برقی کلونی

قفل برقی کلونی ساخت کشور ایتالیا است و بدنه ای از جنس گالوانیزه دارد. قطعات ساخت این قفل از برنجی می باشد. در ابتدای ورود این قفل کلونی به بازار ایران از این مدل استقبال شد ولی کم کم به دلیل مشکلات و استقبال نکردن کم تر پیشنهاد شد. این درب مزیت هایی هم دارد که پس از نصب به هیچ عنوان باز نمی شود و حتی با فشار و یا تصادف شدید هم بی حرکت باقی می ماند.

از معایب آن می توان به نصب و نگه داری دقیق آن ها اشاره نمود که پس از مدتی با تغییرات در لولاها به درستی کار نکرده و درب باز نمی شود و نیاز به تعمیرکار پیدا می کرد. همچنین از مشکلات آن نصب دقیق و زیرسازی در زمان نصب بود که در صورت تنظیم نبودن دقیق به صورت میلیمتری می توانست باعث گیر کردن قفل می شد.

انواع قفل کلونی

یکی از مدل های قفل کلونی مدل ویرو ایتالیا بوده که به صورت اتوماتیک می باشد. مدل ویرو تولید کننده انواع قفل مغزی بوده که شرکت های تولید کننده درب های اتوماتیک در کشور ایتالیا از مشتری های ثابت این شرکت می باشند و در واقع مرجع کاملی برای تولید انواع قفل ها هستند.

قفل برقی زبانه دار

قفل برقی زبانه دار در بین درب نصب می شود و با کمک یک ضامن در بخش غلاف جا خواهد گرفت و می تواند درب را بسته نگه دارد. از مدل های معروف قفل برقی زبانه دار در ایران می توان مدل های سیزا، یال ایزو دانست که همگی آن ها ساخت کشور ایتالیا می باشند.

نقاط ضعف و قوت

در مقایسه با قفل سیزا یا کله گاوی مشکل در زبانه ای می باشد که قابل دیدن است و با تولید مدل های پیشرفته تر یک عیب حساب می شود. نقطه قوت قفل برقی زبانه دار توانایی نصب نمودن آن بر روی انواع و اقسام درب ها می باشد. قفل برقی زبانه دار بر روی مدل های درب های اتوماتیکی و تکی قابل نصب است و کیفیت مطلوبی به نسبت سایر برندها دارند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>