اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

گاوصندوق

گاوصندوق نسوز خانگی آخرین و مطمئن ترین سدی است که می تواند مدارک و دارایی ها شما را در برابر سرقت، آتش سوزی و حتی بلایای طبیعی مثل سیل از آسیب حفظ کند.بسیاری از افراد، هنگام خرید گاوصندوق تنها به سنگین بودن آن که جابه جایی اش را برای سارقین دشوار می کند توجه دارند، این درحالیست که گاوصندوق های خانگی سبکی هم وجود دارند که به خوبی و حتی گاها خیلی بهتر از سنگین ترین گاوصندوق ها امنیت دارایی های شما را تامین می کنند.

یک گاوصندوق نسوز خانگی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

پیش از هر چیز دقت داشته باشید که در حالت کلی و عموما در طراحی گاوصندوق ها این نکته که محصولات توانایی مقاومت در برابر آتش و حفظ سلامت دارایی ها و مدارک شما را هنگام حریق داشته باشند رعایت شده است. بنابراین احتمالا بیشتر گاوصندوق ها این ویژگی را با خود دارند؛ هرچند که ممکن است کیفیت ساختشان با هم تفاوت داشته باشد.

حجم و اندازه گاوصندوق مورد نیازتان را تعیین کنید. شاید در ابتدا دشوار به نظر برسد، اما خیلی ساده با روی هم گذاشتن مدارک و لوازمی که می خواهید آنها را از هرآسیب و گزندی! مصون نگه دارید می توانید حجم مورد نیازتان را تخمین بزنید. معمولا حجم بیرونی مورد نیاز شما از 0٫7 متر مکعب فراتر نخواهد رفت.

شما گاوصندوق نسوز خانگی را انتخاب کرده اید، اما در مورد سیستم رمزدهی و قفل گذاری باید چه کنید؟ سیستم های دیجیتال بهتر هستند یا سیستم های قدیمی؟ برای پاسخ به این سوال باید تعیین کنید که سرعت دسترسی به محتویات صندوق چقدر برای شما مهم است؟ اگر گاوصندوق نسوز دیجیتال را انتخاب کرده باشید طبیعتا سریعتر می توانید درب گاوصندوق را باز کنید.

کف ساختمان توانایی تحمل وزن بر متر مربع یا فشارهای بالا را دارد؟ اگر در این موضوع شک دارید به جای خرید گاوصندوق سنگین از گاوصندوق هایی که قابلیت پیچ و رول بولت شدن به کف را دارند استفاده کنید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>