اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مجتمع فولاد اشتهارد تولیدکننده انواع مقاطع سنگین فولادی از جمله نبشی و ناودانی در استان البرز می باشد.

فولاد_اشتهارد

این واحد تولیدی فعالیت خود را از سال 1392 آغاز نموده و در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین واحدهای تولیدی در کشور تبدیل گشته است.

شرکت فولاد اشتهارد یکی از معدود تولیدکنندگان مقاطع سنگین به صورت تمام اتوماتیک بوده که در حال حاضر به تولید نبشی و ناودانی در شهرک صنعتی خاورمیانه اشتهارد مشغول می باشد.

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید نبشی از سایز 8 تا 12 آغاز نمود و پس از مدت زمانی کوتاه توانست به یک واحد برتر در سطح کشور تبدیل گردد.

در حال حاضر فاز دوم فولاد اشتهارد با نام نورد مگا استیل در شهرک صنعتی ایوانکی احداث و به تولید انواع نبشی و ناودانی و تیرآهن های اچ مشغول می باشد.

از استراتژی های این شرکت می توان به ایجاد توازن در بازار آهن، تمرکز بر روی بهبود و توسعه مستمر کسب و کار، پیشرو در بازار و صنعت و کار آفرینی و جذب نیروی انسانی اشاره کرد.

فولاد اشتهارد یکی از مهم ترین پروژه های شرکت بین المللی دانیلی ایتالیا می باشد که به عنوان پایلوت فعالیت های این شرکت در منطقه خاورمیانه و آسیا می باشد.

پس از راه اندازی فاز اول این مجتمع بیش از 400 نفر به صورت مستقیم و 3 هزار نفر به صورت غیر مستقیم مشغول فعالیت شدند.

مجتمع تولید قطعات فولادی اشتهارد در حال حاضر به یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع نبشی و ناودانی صنعتی و ساختمانی تبدیل گشته است.

در ادامه به بررسی محصولات تولیدی این شرکت، چشم اندازها و آدرس این کارخانه خواهیم پرداخت.

محصولات مجتمع فولاد اشتهارد:
این واحد تولیدی در حال حاضر در زمینه تولید انواع نبشی سایز 8 الی 12 و تولید و عرضه انواع نبشی ساختمانی با گرید st37 و نبشی صنعتی با گرید st52 در سایزهای متنوع فعالیت دارد.

تولید این محصول به دو صورت نورد سرد و گرم انجام می گیرد. به طور کلی به فرآیند تغییر شکل شمش که با عبور از میان غلتک های در حال چرخش به مقطع مورد نظر تبدیل می گردد نورد گفته می شود.

تفاوت اساسی میان نورد گرم و سرد درجه حرارت آن ها می باشد. نورد محصولات در کارخانه فولاد اشتهارد عموما به صورت نورد گرم صورت می گیرد.

به این صورت که ابتدا شمش های فولادی به درون کوره های حرارتی وارد شده و پس از رسیدن به دمای مورد نظر از کوره خارج و به وسیله غلتک های نورد به شکل مورد نظر تبدیل می گردد.

پس از تولید محصولات به طول های مورد نظر برش داده شده و پس از انجام مراحل نهایی بسته بندی و به مشتری تحویل داده می شود.

نبشی و ناودانی تولیدی مجتمع فولاد اشتهارد براساس استانداردهای ملی و بین المللی معتبر تولید و عرضه می گردد.

نبشی تولیدی مجتمع فولاد اشتهارد:
نبشی را می توان یکی از مهم ترین پروفیل های مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز به شمار آورد که به صورت مرکب و منفرد مورد استفاده قرار می گیرد.

این سازه فولادی جهت اتصالات پل به ستون و یا تیرآهن به بیم های باربر مورد استفاده قرار می گیرد.

مجتمع فولاد اشتهارد در حال حاضر به تولید و عرضه انواع نبشی در سایزهای 8 تا 12 مشغول بوده و به یکی از برندهای مطرح در صنعت فولاد کشور تبدیل گشته است.

این مجموعه هم اکنون در تولید انواع مقاطع سنگین و شکیل با کیفیت و قیمت رقابتی در سطح ایران با رعایت استانداردها در محیط ایمن پیشرو می باشد.

امید است که در آینده شاهد موفقیت های هرچه بیشتر این واحد تولیدی باشیم.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>