اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی

دانلود زینگ
خانه اپلیکیشن زینگ سامانه صادرات و واردات فروشگاه خدمات اطلاعاتی
خدمات جانبی
تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

دانلود زینگ

جستجو
عضویت در سامانه صادرات، واردات، تجارت
گروه بازرگانی هومان پویان

در تابستان 1386در شهر تبریز مجموعه ای به صورت سهامی خاص تحت عنوان فولاد ارگ به شماره 21629 ثبت و پس از فراهم نمودن دستگاه و تجهیزات خطوط تولیدی فعالیت های مجموعه کلید خورد.

ارگ_تبریز

قریب به دو سال زمان صرف ساختمان سازی و فرایندهای مربوطه گردید. سپس خطوط تولید میلگرد، ذوب و ریخته گری به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفتند.

تولید محصولات در مرحله اول به صوت آزمایشی انجام شد از جمله محصولات آزمایشی این مجموعه می توان به میلگرد ارگ تبریز اشاره نمود که انصافا موفق عمل نمود و تا به امروز شاهد کارکرد خطوط نورد مجموعه هستیم.

رامین دقیقی مدیر عامل کارخانه فولاد ارگ تبریز این گونه اذعان داشته که با بیش از یک دهه فعالیت مثمر و موفق امروز تولید کننده میلگردهای ارگ در استان تبریز هستیم.

محصولات مجتمع فولاد ارگ تبریز:
میلگرد از مهم ترین محصولاتی است که در مجتمع فولاد ارگ تبریز تولید و روانه بازار می شود.

محصولات این مجموعه از سایزهای 16 الی 28 مطابق با استانداردهای روسی A3 در بازار موجود است. گرید A3 اغلب به منظور مستحکم سازی سازه و تقویت مقاومت کششی بتن مورد استفاده قرار می گیرد.

فولاد ارگ تبریز تولیدکننده انواع محصولات فولادی و مقاطع به موازات تولید میلگردهای آزمایشی، خطوط تولید شمش های فولادی در سایزهای 125*125 را طراحی نمود سپس ماشین آلات و تجهیزات مربوط تولیدی را از ترکیه خریداری کرد.

سال 1391 را می توان نقطه عطف تولیدات میلگرد مجموعه فولاد ارگ تبریز دانست.

علامت انحصاری FAT که بر روی شاخه میلگردها حک شده نشانی دال بر اصالت این دسته از محصولات می باشد.

میلگرد فولاد ارگ تبریز:
شایان ذکر است که میلگرد فولاد ارگ تبریز به صورت شاخه های 12 متری تولید و روانه بازار می شوند. ای دسته از محصولات به منظور مسلح نمودن بتن کاربرد دارند.

وجود درصد کربن بالاتر در ترکیبات شیمیایی محصول مذکور موجب گردیده تا حالتی ترد و شکننده پیدا کنند بر همین اساس بهتر است از انجام هر گونه عملیات خم و باز خم یا جوشکاری روی شاخه ها خودداری نمود.

این محصول دارای قابلیت سوراخکاری نیست پس تنها در عملیات عمرانی کاربرد دارد. به منظور تشخیص میلگرد کارخانه فولاد ارگ تبریز می توان از پلاک های الصاقی روی بسته بندی ها کمک گرفت.

میلگرد فولاد ارگ تبریز:
میلگردهای ارگ تبریز به صورت آجدار جناغی شامل ترکیبات زیر هستند:

  • 045 درصد کربن.
  • 1 درصد منگنز.
  • 6 سیلسیم.

کلیه محصولات تولیدی کارخانه فولاد ارگ تبریز مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید و روانه بازار می شوند.

این مجموعه تولیدی در نظر دارد با فراهم نمودن بسترهای لازم در راستای افزایش ظرفیت های تولید تلاش نموده و موازات با آن دو فاکتور مشتری مداری و کیفیت محصولات را سر لوحه امور قرار داده است.

بهره گیری از نیروهای فنی مجرب، برگذاری دوره های آموزشی و ارتقاء سطح کیفی محصولات از جمله اموری است که شرکت فولاد ارگ تبریز بر آن ارج نهاده و در زمره فعالیت های اصلی خود قرار داده است.

چشم انداز و خط مشی فولاد ارگ تبریز:
مجتمع فولاد تبریز در نظر دارد با تجهیز خطوط تولیدی به ویژه خطوط نورد فولادی، ظرفیت های تولید سالانه خود را در راستای تامین نیازهای بازار داخلی ارتقاء دهد.

برنامه صادرات میزان مازاد محصولات به کشورهای منطقه نیز در لیست اهداف کلیدی فولاد تبریز قرار دارد. کارخانه فولاد ارگ تبریز در استان تبریز واقع شده است.

انتظار می رود با همت مسئولین و کارکنان شاهد خودکفایی و پیشرفت این مجموعه در ایران و آن سوی مرزها باشیم.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>