اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شیرآلات

شیرآلات سفید رنگ محدود به سبکِ دکوراسیون خاصی نیست؛ اما انتخابی ایده آل برای فضاهای مدرن و مینیمال است. شیرآلات سفید می تواند با یک دکوراسیون تمام سفید ادغام شود و یا در مقابل رنگ های متضاد و جسورانه پس زمینه، خود را نشان دهد.

مزایا و معایب شیرآلات سفید رنگ

شیرآلات سفید رنگ نیز مانند سایر شیرآلات دارای مزایا و معایب گوناگونی هستند. مهم ترین نقاط قوت شیر سفید، قابلیت ست شدن آن با انواع رنگ ها و نشان ندادن لکه های آب است. شیرآلات سفید در مجموع عیب و نقطه ضعف خاصی ندارند و قیمت بالاتر آنها حاصلِ فرایند آبکاری دشوارتر است.

مزایای شیرآلات سفید

  • شیرآلات سفید، اثر انگشت و لکه های آب را نشان نمی دهد. در نتیجه برای نصب در مناطقی که میزان املاح و رسوبات آب در آنها بالا است، مناسب است. شیرآلات سفید خصوصاً در شهرهای جنوب و شمال ایران، محبوبیت زیادی دارد.
  • تمیز کردن شیرآلات سفید رنگ آسان است.
  • سفید، رنگی خنثی است که با انواع رنگ ها ست می شود و در انتخاب سایر لوازم آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی، دست شما را باز می گذارد.
  • رنگ سفید، چشمگیر و درخشان است و حس طراوت و پاکیزگی را منتقل می کند.
  • استفاده از رنگ سفید در طراحی داخلی، روش مناسبی برای ایجاد تضاد و در عین حال حفظ استایل مدرن و یا صنعتی است. آبکاری سفید می تواند به خوبی با دکوراسیون تمام سفید ترکیب شود و یا در تضاد کامل با فضای پس زمینه تیره قرار گیرد.

معایب شیرآلات سفید

در صورتی که جنس شیرآلات سفید، از نوع چینی باشد؛ شکننده است و قیمت بالاتری نسبت به شیرآلات سفید برنجی دارد. اما در صورتی که جنس شیرآلات سفید از آلیاژ شمش برنج باشد، هیچ نگرانی بابت شکنندگی آنها وجود ندارد و مدل های آن رنج قیمت شیرآلات ارزان تا شیرآلات لوکس را شامل می شود.
مورد دیگری که از معایب شیرآلات سفید رنگ به حساب نمی رود، اما در نظر داشتن آن خالی از لطف نیست؛ بالاتر بودن قیمت آن است. فرایند آبکاری شیرآلات برنجی سفید، پیچیده تر از شیرآلات کروم است و هزینه بالاتری دارد.

جنس شیرآلات سفید

جنس شیرآلات سفید می تواند چینی، پلاستیکی، سرب خشک و یا آلیاژ شمش برنج باشد. در هنگام خرید حتما به جنس شیرآلات مورد پسند خود توجه نمایید. جنس بهترین شیرآلات سفید، آلیاژ شمش برنج استاندارد است.شیرآلات چینی سفید، شکننده است و ممکن است در اثر ضربه لب پَر شود و ترک بردارد.
شیرآلات پلاستیکی از نظر استحکام ضعیف است و ممکن است به مرور زمان در اثر سرد و گرم شدن دچار شکستگی شود.

شیرآلات سفیدی که از جنس سرب خشک است، برای سلامتی ضرر دارد. سرب خشک در تماس مداوم با آب دچار خوردگی شده و وارد جریان آب آشامیدنی و سپس بدن انسان می شود. اگرچه این نوع شیرآلات قیمت پایین تری دارد، اما سلامتی کاربران را به خطر می اندازد و به سرعت دچار پوسیدگی و خردشدگی می شود.جنس بهترین شیرآلات سفید، آلیاژ شمش برنج استاندارد است. آلیاژ شمش برنج دارای 58 تا 60 درصد مس، 38 درصد روی و زیر 2.5 درصد سرب است. شیرآلات برنجی با دوام هستند و برای سلامتی هیچگونه مشکلی ایجاد نمی کنند.

شیرآلات سفید از ترندهای اخیر و جذاب دکوراسیون است. اگر قصد ایجاد تغییراتی پرظرافت دارید تا فضا را عوض کنید، تهیه شیرآلات به رنگ سفید، راهکار ساده ای است. تمیز کردن شیرآلات سفید آسان است و عدم نشان دادن اثر انگشت و لکه های آب از مزایای شیرآلات سفید به شمار می رود. قیمت بالاتر، از معایب شیرآلات سفید نیست و با در نظر گرفتن فرایند متفاوت آبکاری، منطقی است.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>