اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شیرآلات

یکی از جذاب ترین رنگ ها که به عنوان نماد لوکس بودن پذیرفته شده است، رنگ طلایی است. شیرآلات طلایی براق، چندین سال است که از محبوب ترین انواع شیرآلات به شمار می رود و حتی لوازم جانبی همرنگ آن نیز در بازار عرضه می شود. علاوه بر شیرآلات طلایی براق، شیرآلات طلایی مات نیز مدتی است که مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. اما مزایا و معایب شیرآلات طلایی (براق و مات) چیست؟ جنس شیرآلات طلایی چیست؟ کیفیت شیرآلات طلایی به نسبت سایر انواع آبکاری چگونه است؟

مزایا و معایب شیرآلات طلایی

معایب و مزایای شیرآلات طلایی (براق و مات)، مانند هر یک از انواع آبکاری شیرآلات متفاوت است. مهم ترین مزیت شیرآلات طلایی رنگ، کیفیت و دوام آبکاری آن است. در مجموع نمی توان برای شیرآلات طلایی عیب خاصی در نظر گرفت، اما قیمت بالا و اهمیت تمیز نگه داشتن شیرآلات طلایی براق، نکاتی است که باید به آنها توجه کرد.

مزایای شیرآلات طلایی

شیرآلات طلایی رنگ به عنوان شیرآلات لوکس پذیرفته شده اند؛ گرچه مدل های ارزان تر شیرآلات نیز به رنگ طلایی به بازار عرضه می شوند. اضافه کردن شیرآلات طلایی در کنار تجهیزات و لوازم همرنگ، فضایی لوکس پدید می آورد.رنگ طلایی، جزئیات و ظرافت طرح شیرآلات را بهتر از هر آبکاری دیگری به نمایش می گذارد و بسیار چشمگیر است.

دوام و مقاومت آبکاری طلایی که معمولاً به روش PVD انجام می شود، از سایر انواع آبکاری بیشتر است. اگر برای شستشوی شیرآلات طلایی از مواد شوینده صنعتی و اسکاچ زبر استفاده نشود، دچار خط و خش خوردگی نمی شود و رنگ آنها ثابت می ماند.پیدا کردن لوازم آشپزخانه و سرویس بهداشتی به رنگ طلایی براق، بر خلاف لوازم طلامات، کار ساده تری است. هر چه باشد رنگ طلایی براق، مدت هاست که در طراحی دکوراسیون مورد توجه قرار گرفته است.

معایب شیرآلات طلایی رنگ

شیرآلات طلایی به نسبت شیرآلات رنگی دیگر، قیمت بالاتری دارد و از انواع شیرآلات لوکس به حساب می آید. البته این اختلاف ممکن است چندان بالا نباشد، اما برای بعضی بسیار اهمیت دارد. در هر صورت ارزشی که شیرآلات طلایی فراهم می آورد، قیمت بالاتر شیرآلات طلایی رنگ را توجیه می کند.
شیرآلات طلاییِ براق، کمترین لکه و اثرانگشت را نشان می دهند. اگر کوچک تری لکه ای باعث ناراحتی خیال شما می شود، بهتری است از خرید شیرآلات طلایی براق صرف نظر کنید و به جای آن از مدل های شیرآلات طلایی مات انتخاب نمایید.

شیرآلات طلایی مات بدون جلب توجه و درخشش بیش از حد، تأثیر منحصر به فردی در ایجاد حال و هوایی لوکس دارد. بر خلاف شیرآلات طلایی براق، نگاه ها را به سمت خود نمی کشد، اما برقی از لطافت در دکوراسیون به جا می گذارد. در صورتی که شیرآلات طلامات با تجهیزات و لوازم همرنگ خود هماهنگ شود، زیبایی بسیاری به سرویی بهداشتی و یا آشپزخانه می بخشد.

شیرآلات طلایی مات به دلیل رنگ مات خود اثر انگشت و جای لکه های آب را نشان نمی دهد و برای افرادی که در مورد جای لکه ها حساس هستند، انتخاب مناسب تری نسبت به شیرآلات براق است.مزیت دیگر شیرآلات طلامات، دوام آبکاری آنها است. در صورتی که در تمیز کردن شیرآلات طلایی مات از مواد اسیدی و وایتکس استفاده نشود، این رنگ آبکاری تا سال های سال بدون هیچ مشکلی کیفیت خود را حفظ می کند.

شیرآلات به رنگ طلایی مات، تقریبا بالاترین قیمت را در میان رنگ های یک مدل دارند. آبکاری طلامات معمولاً به روش PVD انجام می شود و پیچیدگی های خاص خود را دارد.ست کردن رنگ طلایی مات با سایر اکسسوری ها و تجهیزات همرنگ آن کار آسانی نیست. علاوه بر بالا بودن قیمت سایر لوازم طلامات، پیدا کردن آنها در بازار نیز ممکن است زمان بر باشد.

تمیز کردن شیرآلات طلایی

بهترین روش تمیزکردن شیرآلات طلایی و طلامات، استفاده از حوله ای نخی و تمیز جهت خشک کردن آن به صورت روزانه است تا رسوب بر روی آن تشکیل نشود.در صورتی که شیرآلات طلایی شما دچار رسوب گرفتگی شد، حوله ای نرم و نخی را در محلول سرکه و آب بخیسانید. بسته به میزان رسوب و سختی آن، حوله را برای مدت 15 تا 20 دقیقه به دور شیرآلات طلایی یا طلامات بپیچانید. سپس شیرآلات را آبکشی و خشک نمایید.

توجه داشته باشید بهتر است در هنگام خرید شیرآلات طلایی، در مورد نوع آبکاری آنها از فروشنده سوال کنید. چرا که اگر آبکاری طلایی به روش PVD انجام نشده باشد، در اثر تمیز کردن با سرکه ممکن است دچار آسیب گردد. اگر از روش آبکاری شیرآلات خود مطمئن نیستید، بهتر است از محلول آب و صابون و یا اسپری های مخصوص شیرآلات طلایی استفاده کنید که طی 10 تا 20 دقیقه شیرآلات طلایی شما را براق می سازند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>