اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شیرآلات صنعتی

شیر تخلیه بخار فشاری که با افزایش فشار مخزن سوپاپ آن به سمت بالا باز شده و بخار اضافه تخلیه می گردد تا فشار ثابت شود.شیر خلأ یا Vacuum که هنگام تخلیه مخزن و کاهش فشار مخزن، سوپاپ آن رو به پایین باز شده و با ورود هوا به مخزن فشار را تثبیت می ­کند.

حالت ترکیبی که سوپاپ آن می­ تواند هم به سمت بالا و هم به سمت پایین باز شود و با تخلیه ­ی بخار مخزن یا ورود هوا به مخزن، فشار مخزن را ثابت کند.استفاده از شیر تخلیه بخار با توجه به کاربرد ایمنی آن برای مخازن مختلف نگه­داری سوخت، بسیار مهم و ضروری می­ باشد.

شرکت ABS در ترکیه از سال 2006 شروع به تولید لوازم ایمنی مورد استفاده در صنعت و شیرهای تخلیه بخارات مخازن کرده است؛ این شرکت شیرهای خود را در مدل ها و ابعاد مختلف و بر اساس فشار مورد نیاز ارائه می ­کند و محصولات آن از تنوع زیادی برخوردار هستند.

از دیگر برندهای مهم در زمینه تولید شیرهای تخلیه بخارات می ­توان به OPW و EBW و TST در آمریکا اشاره کرد که دارای کیفیت بسیار بالا هستند و می­توانند حتی تا 80 سال به کار خود ادامه دهند.انتخاب شیر تخلیه­ ی مناسب برای مخزن مسأله­ ی بسیار مهمی است که باید توسط کارشناسان خبره در این زمینه صورت بگیرد؛ چرا که عملکرد نا مناسب شیر اطمینان می ­تواند موجب اثرات بسیار مخرب و زیان ­بار و حتی حوادث ناگوار گردد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>