اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

شیرآلات صنعتی

شیر Butterfly valve به عنوان یکی از مهم ترین شیرآلات صنعتی به علت ساختار سبک، قیمت ارزان و گستره­ ی وسیع کاربرد، از شیرهای پر طرفدار در صنعت هستند. شرکت Sure Flow در آمریکا، شرکت ژاپنی ASAHi AV، شرکت Nibco آمریکا، شرکت DK Valve کره جنوبی و شرکت DieFei Valve چین، از بهترین برندهای تولید کننده شیر پروانه ­ای در بازار هستند.

انتخاب شیر پروانه ­ای مناسب بستگی خیلی زیادی به کاربرد مورد انتظار از آن دارد. مثلاً در مواقعی که شیر می خواهد انتهای خط لوله نصب گردد بهترین گزینه شیر پروانه­ ای لاگ Lug است و اگر شیر تحت بار زیادی نباشد و بخواهد در بین خط لوله نصب گردد شیرهای ویفری Wafer توصیه می­گردند که ساختار ساده و قیمت کمتری دارند.

در مورد انتخاب جنس مناسب برای شیر Butterfly valve هم حتماً باید به سیال عبوری از آن توجه ویژه ای داشت. مثلاً برای جایگاه های سوخت و عبور بنزین استفاده از جنس فولاد ضد زنگ توصیه می­ گردد و برای ترکیبات اسیدی جنس EPDM؛ توضیحات کامل در این باره در جدول مربوط به انواع شیر پروانه­ ای از لحاظ جنس داده شده است.

اما برای انتخاب شیر بر اساس ساختار گیربکس و عملگر (اکچویتور) باید به دقت مورد انتظار از شیر و میزان نیروی لازم جهت باز و بسته کردن شیر توجه کرد. مثلاً برای شیرهای کوچک و سیال آب که دقت دبی عبوری از شیر خیلی مهم نیست استفاده از شیرهای با اکچویتور دستی مناسب است و زمانی که زاویه دیسک و دقت میزان دبی مورد انتظار بالا باشد بهتر است از عملگر (اکچویتور) الکتریکی استفاده گردد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>