اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مصالح ساختمانی

فرش موزاییک، در هر نوع زمین (خشک، نیمه خشک و مرطوب) یا در هر طبقه را نمى توان مستقیماً روى خاک یا عایق کارى انجام داد آن را باید به روشى که در قسمتهای قبلی اشاره کردم، کف سازى کرده و پس از آن به وسیله ى موزاییک فرش کرد.به نوارهایى از موزاییک که در کناره هاى محل فرش کردن موزاییک انجام مى شود، دلیل موزاییک و عمل صورت گرفته را، دلیل گذارى مى گویند.

موزاییک فرش کردن بقیه کف

ملات بین دو دلیل به صورت تخت و بلند تر از سطح زیر موزاییک دلیل (به اندازه ى 5 میلیمتر) پخش مى شود. سپس ریسمان کشى بین دو دلیل انجام مى شود و موزاییک فرش با رعایت درز لازم ( 5 میلیمتر) در راستاى ریسمان کار قرار گرفته و با استفاده از تخماق کوبیده شده و نصب مى شود.

دوغاب ریزى موزاییک فرش

پس از پایان یافتن فرش موزاییک، دوغاب ماسه سیمانى با نسبت چهار پیمانه ماسه ریز دانه و یک پیمانه سیمان ساخته و بر روى سطح موزاییک فرش مى ریزند و با تیغه ى لاستیکى و یا جارو کشیدن، دوغاب را بین درزها و بندهاى موزاییک هدایت مى کنند تا پر شود. گرد سنگ، خاک سنگ و سیمان را به نسبت 1 به 1 به 1 به طور خشک مخلوط کرده و بر روى دوغابى که لاى درزها رفته پاشیده و با پارچه سطح موزاییک ها را تمیز مى کنند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>