اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

مصالح ساختمانی

هواگیری صفحه ستون بعد از بتن ریزی فنداسیون انجام می شود و در واقع رگلاژ نهایی است و ما صفحه ها را به صورت کاملا دقیق تراز کرده. و اکس ها را چک میکنیم تا صفحه اماده سوار کردن ستونها بشود.
برای این کار ابتدا مهره های صفحه ستون را باز میکنیم.نکته ای که در این مورد باید رعایت می کردیم این بود که از تماس بتن با محل رزوه بولت ها در هنگام بتن ریزی باید جلوگیری شود تا موقع باز کردن مهره جهت رگلاژ به مشکل نخوریم.

که این کار را با استفاده از گونی بر. روی بولت ها ویا گریس مالیدن به بولت ها انجام میدهیم بعد از باز کردن مهره ها باید صفحه را دراوریم که با زدن یک ضربه چکش به صفحه صفحه جدا شده و بعد ما انرا در می اوریم.
نکته ای که در اینجا اهمیت دارد این است که میبایست قبل و حین بتن ریزی ما چک کنیم که بولت ها حتما شاغول باشند که در موقع بلند کردن صفحه به مشکل نخوریم واگر به دلایلی بولتی نا شاغول بود و در باز کردن مهره و خارج کردن صفحه مشکل داشتیم طبق فرمایش استاد با چکش به مهره ضربه میزنیم و انرا صاف کرده و باز میکنیم به رزوه ضربه زده نشود.

بهد از بلند کردن صفحه مشاهده می شود که زیر ان قسمتهایی بدون بتن مانده و اصطلاحا چاله شده است که میبایست این قسمت ها توسط ماده ای به نام گروت که مخصوص همین کار است پر شود و دوباره صفحه را به جای خود قرار میدهیم و ارا کاملا از تمام جهات تراز میکنیم هم بالا و پایین هم قطری.و کد ارتفاعی صفحه را با توجه به صفحه مادر چک میکنیم.و بعد از اینکه صفحه را رگلاژ کردیم مهره ها را محکم.میکنیم.

در واقع نکته ای که میبایست ارتفاع رزوه بولت ها را 10سانت بیشتر از نقشه میگرفتیم در رگلاژ صفحه کاربرد دارد که ما به راحتی می توانیم با توجه به کد مادر صفحه را بالا و پایین کنیم و انرا رگلاژ کنیم بعد از اینکه صفحه را رگلاژ کردیم بهتر است مهره را به صفحه جوش بدهیم.نکته دیگری که در رگلاژ صفحه ستون اهمیت دارد این است که سعی شود چهار گوشه صفحه ستون دو مهره شود یعنی هم از بالا مهره داشته باشد و هم از زیر صفحه تا بتوانیم به راحتی انرا تراز کنیم.اگر صفحه بزرگ باشد بهتر است وسط صفحه هم دو مهره شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>