اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک از متریالی است که این روزها در همه ساختمان ها یافت می شود و برای تمام قسمت های ساختمان کاربرد دارد. علاوه بر توجه به رنگ و طرح کاشی باید به موارد بسیاری دقت کنید که توجه به این فاکتورها باعث می گردد در نهایت تجربه خوبی از خرید کاشی و سرامیک برای شما در ذهنتان باقی بماند.در هنگام خرید کاشی و سرامیک نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید مد نظر قرار دهید.در این مقاله از کاشیران به این نکات اشاره می کنیم:

توجه به متراژ مورد نیاز کاشی: قبل از خرید کاشی باید برآورد درستی از میزان کاشی و سرامیک مورد نیاز داشته باشید. برای این منظور باید ابعاد دقیق محل مورد نظر برای کاشیکاری را اندازه گیری نمایید و سپس با توجه به میزان دور ریز کاشی و سرامیک که به خاطر برش های ایجاد شده در کاشی و سرامیک در زمان نصب وجود خواهد داشت و همچنین تعدادی کاشی و سرامیک اضافه به دلیل احتمال شکستن متریال در هنگام نصب، اقدام به خرید نمایید.

توجه به سایز کاشی: با توجه به ابعاد محل باید سایزی از کاشی را انتخاب کنید که کمترین میزان اتلاف کاشی و سرامیک را داشته باشیم.

توجه به نوع کاشی: کاشی و سرامیک دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که هر نوع از کاشی و سرامیک برای محل خاصی کاربرد دارد. به عنوان مثال برای سرامیک نمای ساختمان و کاشی مورد استفاده در محیط بیرون باید از محصولاتی استفاده نمود که مقاومت خوبی در برابر رطوبت و آفتاب داشته باشد.

درجه کیفیت: کاشی و سرامیک در درجه های کیفی مختلفی تولید می شوند که با توجه به محل مورد استفاده و میزان بودجه خود می توانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

توجه به ضریب اصطکاک یا میزان سر بودن سرامیک: برای سرامیک هایی که برای کف قسمت های مختلف ساختمان استفاده می شود، باید دقت کافی به ضریب اصطکاک نمود. هر چه عدد ضریب اصطکاک بالاتر باشد، کاشی مقاومت بالاتری در برابر سائیدگی خواهد داشت.

مشخصات کاشی بر روی بسته بندی

بر روی کارتن بسته بندی کاشی، موارد مختلفی درج شده که در هنگام خرید باید به این مولفه ها دقت کنید. این مشخصات عبارتند از: کارخانه تولید کننده کاشی و سرامیک، درجه کیفی محصول، نام طرح کاشی، ابعاد کاشی و سرامیک، تنالیته با عدد ردیابی تاریخ تولید.

در زمان خرید به این نکته دقت داشته باشید که معمولا تنالیته رنگی محصولات کاشی و سرامیک که هر دوره در کارخانه تولید می شوند، ممکن است با دوره های بعد کمی متفاوت باشد و در صورتی که شما به میزان مورد نیاز کاشی و سرامیک را از تولیدی یک دوره کارخانه خریداری نکنید، این احتمال وجود دارد که در دوره بعد مجبور به خرید محصولاتی ناهماهنگ با خرید قبلی خود باشید و متاسفانه این تفاوت رنگ پس از نصب کاشی و سرامیک کاملا مشهود خواهد بود و چهره خوبی در دکور شما نخواهد داشت.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>