اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


کاشی و سرامیک


چوب

چوب ضمن اینکه در زیر پا نسبت به کاشی و سرامیک، نرم تر به نظر می رسد، می تواند به دکوراسیون منزل گرما و حسی طبیعی ببخشد؛ فرقی نمی کند سبک دکوراسیون شما سنتی، معاصر یا چیزی غیر معمول باشد.

کاشی و سرامیک

قدم زدن روی یک کف سرامیک شده ی خنک در تابستان حسی خوشایند ایجاد می کند و در زمستان نیز سرامیک های گرم شده ی کف به همان اندازه جذاب و دلپذیر اند.

هنگام انتخاب بین سرامیک و چوب چه چیزهایی را باید در نظر بگیریم؟

چوب طبیعی و سرامیک، جدا از ظاهر متمایز شان هرکدام مشخصه های متفاوتی دارند که می توانند تأثیر قابل ملاحظه ای بر انتخاب شما بگذارند - بخشی از آن مربوط به سبک زندگی شما است.برای اینکه از آنچه می خواهید و نیاز دارید، تصویر واضح تری داشته باشید، سؤالات زیر را از خود بپرسید:

در خانه ی شما چقدر رفت و آمد و تردد صورت می گیرد؟ کفپوش منزل شما باید چقدر مقاوم باشد تا در برابر این تردد دوام بیاورد؟ بین عملکرد یا ظاهر، کدام را در اولویت قرار می دهید؟ برای تمیز کردن و مراقبت از کفپوش تان چقدر می توانید زمان و بردباری به خرج دهید؟

معایب پارکت

شما هم چنین باید به احساس راحتی در زیر پا، سر و صدا، هزینه و البته ظاهر نیز توجه کنید. اکنون باید مزایا و معایب هرکدام را سبک سنگین کنید تا تصمیمی آگاهانه بگیرید.

کفپوش چوبی

مزایا

نرم تر در زیر پا گرم تر در زیر پا در اقلیم های سردتر، گرما را حفظ می کند. ظاهر زیبای آن به راحتی از مد نمی افتد. با همه ی سبک های دکوراسیون ست می شود و تقریبا هر دکوراسیونی را کامل می کند. عمر طولانی. می تواند چندین بار سنباده زده شود تا دوباره نو به نظر برسد.

معایب

یکی از گران ترین انواع کفپوش ها می تواند خراش بردارد. می تواند صدا ایجاد کند. رنگ آن به تدریج با گذشت زمان تغییر می کند. چوب می تواند رطوبت را از هوا جذب کند. بنابراین برای خانه های واقع در اقلیم های بسیار مرطوب مناسب نیست. مستلزم درزگیری و مراقبت مداوم است.اگر به دنبال راه حل های ساده برای تمیز کردن کفپوش چوبی هستید، کاشیران قبلا به شما پیشنهاد هایی داده است.

کفپوش کاشی و سرامیک

مزایا

همیشه سرامیک هایی در بازار وجود دارند که به هر بودجه ای می خورند. گزینه های طراحی بیشمار به دلیل تنوع رنگ، الگو و بافت های موجود بسته به انتخاب نوع رنگ و سبک، می توانند همیشه به روز باشند. ظاهری تمیز و معاصر ایجاد می کنند و در عین حال با انتخاب تایل های مناسب می توانید ظاهری روستیک نیز ایجاد کنید. مقاوم و بادوام. کاشی و سرامیک ها ممکن است قبل از فرسوده شدن از مد بیفتند. تمیز کردن شان آسان و نیاز به مراقبت کمتری نسبت به چوب دارند. اگر تایل ها از جنس سنگ طبیعی باشند، ممکن است به درزگیری مداوم نیاز داشته باشند.

معایب

تولید بسیاری از تایل ها بعد از مدتی متوقف می شود که این باعث می شود اگر بخواهید بعدا تایل های خراب شده را جایگزین کنید، در پیدا کردن شان با مشکل رو به رو شوید. پس بهتر است همیشه در ابتدای خرید کاشی و سرامیک، تعدادی اضافی نیز تهیه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. تایل ها در زیر پا سردتر و سخت تر از چوب هستند که باعث می شود در زمستان خوشایند نباشند. می توانند بازتاباننده باشند و در پولیش های شدید باعث ایجاد خیرگی شوند. امکان لغزندگی افتادن آن ها به راحتی باعث شکستن و خرد شدن شان می شود. تایل هایی با بافت های زیاد، آلودگی را حبس می کنند و تمیز کردن شان سخت می شود.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>