اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

در مرحله اول شما باید محل مورد نظر را تمیز کنید و سپس کمی آن قسمت را مرطوب نگه دارید.سپس به نسبت 1 به 3 مایع مخصوص و پودر را در یک ظرف ریخته و پس از آن به وسیله یک پره و همزن مخلوط کنید، ه شکلی که به صورت یک دست با هم مخلوط شوند.

در هر مرحله حدود 5 میلی متر از درز ها را باید به دقت پر کنید.به یاد داشته باشید که بعد از این که ملات آماده شد، شروع به سفت شدن می کند و همین کار کردن با آن را برای شما سخت تر خواهد کرد. پس باید کم کم ملات درست کنید و با سرعت مناسب از آن ها استفاده کنید.

بعد از این که بند های کاش و سرامیک های مورد نظر خود را پر کردید، باید مراقب باشید که تا وقتی به صورت کامل ملات بندی کشی خشک نشده، با آب تماس پیدا نکندهیچ وقت مواد دیگر را به پودر اضافه نکنید، چون با این تقلبِ بی معنی فقط حاصل زحمات خود را به هدر می دهید.بعد از اتمام بند کشی هر چه زود تر ابزار های خود را بشویید.

میزان مصرف پودر بندکشی سرامیک ضد چقدر است؟

مقدار مصرف پودر بندکشی کاشی به عوامل زیر ارتباط دارد:

  • ابعاد کاشی: هر چه ابعاد ریز تر باشد، میزان بندها بیشتر خواهد بود
  • میزان درز بندکشی: حتی اگر سرامیک کالیبره و قابل استفاده به صورت بدون درز بود، بایستی درز مناسب جهت بندکشی کاشی در نظر بگیرید، برای سرامیک ضد اسید از صلیب بندکشی 5 میلیمتر و برای غیر ضد اسید و سرامیک معمولی از بند کشی 2 و 3 میلیمتر هم می توانید استفاده کنید.
  • ضخامت سرامیک: عمق شیار و درزبندکشی نیز تعیین کننده میزان مصرف است. پر واضح است سرامیک های نازکتر ملات بندکشی کمتری و سرامیک های ضد اسید و ضخیم تر، ملات بندکشی بیشتری لازم دارد.
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>