اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک


مزایای سرامیک اسلب

سرامیک های اسلب دارای مزایای زیادی هستند که در ادامه به مهم ترین آنها اشاره می کنیم:

استحکام بالا: این سرامیک ها بر خلاف شایعاتی که مطرح شده بسیار مقاوم بوده و به این راحتی ها شکسته نمی شوند. برخی ها معتقدند که سایز بزرگ آنها عاملی برای شکسته شدن است که این ادعا با عملکرد مناسب سرامیک های اسلب کاملا نقض شده است.

اندازه بزرگ و یکسره: اندازه بزرگ سرامیک های اسلب موجب شده است تا نمای یکپارچه آنها جلوه ای زیبا به نمای ساختمان بدهد. همچنین بزرگ بودن سایز این سرامیک ها موجب شده است تا میزان شیار در آنها کم و در نتیجه از تجمع آلودگی جلوگیری شود. به همین خاطر است که فرایند پاک کردن اسین سرامیک ها بسیار ساده است.

تنوع رنگ: سرامیک های اسلب شاهکار دست معماران بوده و همین امر موجب شده است تا توسط سلیقه انسانی طراحی شوند. به گونه ای که اعمال رنگ ها و نقش های زیبا بر روی آنها زیبایی منحصربفردی به سرامیک ها بخشیده است.

امکان چاپ روی آنها: با توجه به ماشینی نبودن سرامیک ها امکان طراحی و اعمال چاپ رنگی بر روی آنها وجود دارد. این طرح ها شامل طرح های سنتی و فانتزی می شود.

معایب سرامیک اسلب

بزرگ ترین عیب سرامیک های سایز بزرگ سرد شدن آنها در فصول سرد سال است. به دلیل بزرگ بودن سایز سنگ ها توصیه می شود در فصول سرد روی آنها را پوشاند تا سرما موجب ترک بر روی سرامیک نشود. عیب بزرگ بعدی سفت بودن سطح سنگ ها است. به طوری که در صورت سر خوردن امکان آسیب های جدی بر روی کودکان و کهن سالان وجود دارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>