اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

کندن سرامیک و موزاییک از دیوار و کف پیش از نصب سرامیک جدید، کاری زمان بر و نامطبوع است. مردم بر این باور هستند که نصب سرامیک جدید بر روی سرامیک های قدیمی غیرممکن بوده و بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه های مربوطه، برداشتن کامل کاشی های قدیمی است.

با این حال، به جای کندن و برداشتن سرامیک های قدیمی می توان با چسباندن سرامیک جدید روی سرامیک، موزاییک و کاشی های پیشین، ظاهر محیط را به بهترین نحو ارتقا داد. توجه داشته باشید که آماده سازی موزاییک و سرامیک های قدیمی برای پذیرفتن سرامیک جدید به مراتب آسانتر و سریعتر از پروسه جداسازی سرامیک های قدیمی است و نتایج مشابهی به ارمغان خواهد آورد.

ابزار و موارد مورد نیاز برای نصب سرامیک روی موزاییک

مهمرین مرحله در تمامی پروژه های عملیاتی، تهیه و آماده سازی کلیه ابزار و موارد مورد نیاز است. در ادامه لیستی از ابزار مورد نیاز برای انجام پروژه نصب سرامیک را در اختیار شما قرار می دهیم:

  • تعدادی سرامیک / موزاییک قدیمی (برای تعویض کاشی های آسیب دیده)
  • پتک چوبی
  • سرامیک های جدید
  • جسب کاشی و سرامیک
  • سنباده یا سنباده برقی
  • جاروبرقی و ابزار پاک سازی
  • ماله گچ بری
  • اسپیسر چوبی
  • دوغاب
  • فاصله دهنده کاشی و سرامیک برای تعیین فضای یکسان میان کاشی ها و جلوگیری از لغزش آنها

مراحل چسباندن سرامیک بر روی موزاییک و سرامیک های قدیمی

پس از تهیه تمامی موارد بالا و دیگر ابزار آلات مورد نیاز برای پروژه خود می توانید با رجوع به مراحل زیر، کار خود را آغاز کنید:

طرح و نمای نهایی کار خود را تصور کنید تا از نیاز به هرگونه تغییر و اصلاح در محیط آگاه شوید. نصب سرامیک بر موزاییک/ سرامیک های قدیمی می تواند ¼ تا ½ اینچ به ارتفاع و یا عرض محصول نهایی اضافه کند. بنابراین، این احتمال وجود دارد که قطعات نصب شده بر دیوار، از جمله در و چهارچوب، نیازمند تغییر و اصلاح باشند تا با عمق اضافه شده به محیط تطبیق پیدا کنند.

هرگونه کاشی ترک خورده، شکسته و یا سست را با استفاده از چکش و اسکنه (یا قلم درز) جدا کرده و با کاشی های جدید جایگزین کنید. به منظور نصب کاشی های جایگزین، ابتدا لایه نازکی از کاشی چسبی بین کابینتی یا بتونه را به پشت کاشی جدید مالیده و کاشی را در محل مورد نظر فشار دهید. تمامی دوغاب های سست نیز باید از محیط حذف شوند.با شستن کاشی های موجود، هرگونه چربی، روغن یا موم را از سطح پاک کنید. وجود این مواد بر سطح می تواند از چسبیدن کامل سرامیک های جدید جلوگیری کند.

کاشی های باقی مانده را با استفاده از سنباده غلطکی یا کاغذ سنباده درشت، سنباده بکشید تا سطح صاف و صیقلی کاشی ها زخمی شود.سطح کاشی زخمی شده را با استفاده از آب گرم بشویید تا غبار موجود بر سطح پاک شود.لایه ای از چسب مناسب را بر سطح کاشی های موجود پخش کنید و سرامیک های جدید را به تدریج بر روی کاشی های قدیمی بچسبانید. پشت سرامیک های جدید را با لایه ای نازک از بتونه بپوشانید تا از اتصال کامل آنها مطمئن شوید. زمان مورد نیاز برای اطمینان از اتصال کامل سرامیک ها معمولا 24 ساعت است. با این حال، برای اطلاع دقیق از زمان مورد نیاز به دستورالعمل درج شده بر قوطی چسب مراجعه کنید.

پس از نصب کامل سرامیک ها، به مرحله دوغاب ریزی می رسیم. بدین منظور با استفاده از لوله دوغاب، مواد را به داخل فواصل ایجاد شده میان سرامیک ها اضافه کنید. در صورت آغشته شدن سطح سرامیک به دوغاب، سریعا سطح را تمیز کنید تا به زیبایی کارتان لطمه وارد نشود.پس از سفت شدن دوغاب، کار شما تمام است. اکنون می توانید از نتیجه زحمات خود و سرامیک های جدید لذت ببرید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>