اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

یکی از مشکلات احتمالی در حین نصب سرامیک های کالیبره، لیپاژ سرامیک هاست؛ به عبارت دیگر، هرگونه ناهمواری سطح در زمان نصب سنگ یا کاشی که از یکپارچگی و یکنواختی سطح جلوگیری می کند. لیپاژ یکی از مشکلات معمول در زمان نصب کاشی و سرامیک است و تحت تأثیر عواملی چون ضخامت متفاوت کاشی ها، اندازه فاصله یا بند، نحوه آماده سازی سطح زیرین و همچنین هرگونه تاب موجود بر سطح کاشی و سرامیک قرار می گیرد.

احتمال مشاهده تاب بر سطح محصولات ساختمانی پخته بیشتر است که به نحوه پردازش و پروسه تولید این محصولات برمی گردد.یکی از روش های نصب سرامیک های کالیبره، قرار دادن آنها بر بستری از بتونه یا چسب و سپس، ضربه زدن با پتک لاستیکی است تا سرامیک به تراز موردنظر برسد.

توجه داشته باشید که این روش برای نصب سرامیک های نازک مناسب نیست، زیرا ضربه پتک لاستیکی می تواند موجب ترک و شکستگی این سرامیک های ضعیف شود. با این حال، حذف این مرحله نیز توصیه نمی شود زیرا در دراز مدت سرامیک هایی که به طور کامل به زیرساخت متصل نشده اند، شل شده و حرکت مداوم آنها باعث ترک خوردگی و شکست سرامیک ها خواهد شد. در این صورت، هزینه ی بیشتری برای ترمیم و تعویض آنها نیاز است.

درصورتی که قصد دارید از سرامیک های کالیبره با ضخامت کم استفاده کنید، بهتر است با مشاوره گرفتن و یا استخدام متخصص کاشی کار از بروز هرگونه مشکل در فرآیند نصب این سرامیک ها جلوگیری کنید و هزینه بیشتری برای تعمیر و تعویض آنها نپردازید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>