اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

نمای ساختمان مانند لباس است و ظاهر اصلی یک سازه را نشان می دهد، نماها انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع ساختمان و سلیقه فردی می توان یکی از آن را انجام داد. سرامیک یکی از گزینه های مناسب برای نما می باشد که امروزه کاربرد بسیاری دارد، سرامیک نیز انواع مختلفی داشته که در طرح های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرند.

نماهای سرامیکی ویژگی های خاصی دارند البته برای پی بردن به مزایا سرامیک باید نوع نصب و طرح آن را در نظر بگیرید، سرامیک می تواند زیبایی و جذابیت ویژه ای به ساختمان ببخشد از این رو طرفداران بسیاری دارد.

انواع سرامیک برای نمای ساختمان

پرسلان: یکی از محصولات سرامیک است که در دمای بسیار بالایی تهیه می شود، مقاومت این نوع سرامیک بسیار بالا بوده و در جذب نکردن آب نسبت به سرامیک های معمولی مقاوم تر است، نوع ساخت این سرامیک سبب شده ساختاری یکدست و شیشه ای پیدا کند در نتیجه دارای زیبایی بیشتری است، پرسلان از سرامیک خام، کوارتز، فلدسپات و... ساخته می شود.

تراکوتا( پرسلانی خشک): این نوع سرامیک همان پرسلان است اما وزن سبک تری داشته و دارای تخلخل بیشتری است، به برخی از این سرامیک ها اکسترود نیز می گویند که برای کنج و موارد خاص طراحی شده اند.

فول بادی( توپر یا پرسلان خشک نما): این نوع سرامیک بیشتر برای نمای خارجی مناسب است زیرا سطحی بسیار صاف دارد و نسبت به دیگر انواع سرامیک قیمت پایین تری دارند.تفکیک انواع سرامیک ها بر مبنای لعاب سرامیک است برای مثال نوع فول بادی بدون لعاب است و به دلیل دمای بالا تمام تخلخلات آن از بین رفته و دیگر نیازی به لعاب ندارد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>