اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


کاشی و سرامیک


بهترین زمان برای پاک کردن گچ از روی سرامیک

این مواد به سرعت روی سطح سرامیک سخت می شوند. بنابراین نکته ی قابل توجه در رابطه با پاک کردن گچ و موادی شبیه آن از روی سرامیک این است که در اولین فرصت و قبل از خشک شدن از روی سرامیک پاک شوند. به طور مثال بهترین زمان برای پاک کردن گچ های اضافه روی سرامیک وقتی است که عمل بندکشی به پایان رسیده و گچ بین درزها را گرفته.

این کار را می توان با یک پارچه ی پولیش مانند نرم و مرطوب به راحتی انجام داد.در مورد انجام کار های ساختمانی که باعث ماندن گچ روی سرامیک می شوند هم بهتر است به طور مداوم و در حین انجام کار، سطح سرامیک ها پاک شود.با این حال با وجود دانستن این موارد گاهی به دلایلی گچ روی سرامیک می ماند، خشک می شود یا در صورت پاک کردن سطح سرامیک از گچ، اثرات آن باقی می ماند. بیایید ببینیم چه روش هایی برای پاک کردن گچ و اثرات آن از روی سرامیک وجود دارد.

روش هایی برای پاک کردن گچ از روی سرامیک

برای پاک کردن گچ از روی سرامیک می توانید از روش های زیر استفاده کنید:

استفاده از آب گرم و مواد شوینده ی ملایم

برای انجام این کار ابتدا یک محلول از آب گرم و مواد شوینده درست کنید و محلول را با استفاده از یک اسکاج روی آثار گچ قرار دهید. این پروسه باید حداقل یک ربع طول بکشد تا تکه های گچ خیس بخورند. پس از آن با استفاده از یک فرچه ی نرم روی سرامیک را برس بکشید و در نهایت با استفاده از یک حوله ی نمناک سطح سرامیک را تمیز کنید. در صورتی که لکه های ناشی از گچ زمخت هستند محلول مورد نظر می تواند تا ساعت ها رو آن باقی بماند.

استفاده از سرکه یا آبلیمو

در مورد تکه های بزرگ گچ روی سرامیک می توان آن ها را به راحتی توسط کاردک تراشید. برای این کار باید مراقب باشید که به سطح سرامیک آسیب نرسد.استفاده از مواد اسیدی مانند سرکه و آبلیمو می تواند باعث از هم گسیختگی ساختار گچ شود. مواد اسیدی را با آب گرم مخلوط کنید، اجازه دهید زمانی روی لکه ها باقی بمانند و سپس نسبت به پاک کردن شان اقدام کنید.

استفاده از بخارشوی

بخارشوی ها می توانند اثرات ناشی از گچ یا برخی دیگر از مصالح را از روی سرامیک به خوبی پاک کنند.

جوش شیرین

مقداری جوش شیرین را با اندکی آب مخلوط کنید تا مخلوطی خمیری به دست آید. سپس مخلوط مورد نظر را روی لکه های گچ بمالید و اجازه دهید محلول چند ساعت روی سرامیک بماند. در مرحله ی بعد با آب گرم و یک محلول شست وشوی ضعیف سرامیک ها را بشویید.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>