اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

کاشی و سرامیک

کاشی ها از جمله سنگ های ساختمانی هستند که به دلیل مقاومت و زیبایی بصری در طراحی قسمت های مختلفی از ساختمان به کار می روند. یکی از مهم ترین مصارف کاشی استفاده از آن برای پوشش دیوارهای آشپزخانه است. کاشی ها به روش های مختلفی نصب و بر این اساس به گروه های مختلفی تقسیم می شوند. کاشی های چسبی یکی از انواع کاشی هستند.

کاشی بین کابینتی چسبی

همان طور که گفتیم کاشی ها به روش های مختلفی در محل مورد نظر نصب می شوند که استفاده از ملات ماسه و سیمان رایج ترین نوع آن است. با این حال همه کاشی ها به این روش نصب نمی شوند. آماده سازی ملات و نصب کاشی با این روش کاری دشوار است. از طرفی اگر این کار توسط کسی انجام شود که تبحر کافی را ندارد، ممکن است آن طور که باید تمیز از کار در نیاید و به جای زیبا کردن فضا، منظره را خراب کند.

کاشی های بین کابینتی چسبی نوعی از کاشی ها هستند که به وسیله ماده دیگری به جز ملات ماسه و سیمان در محل قرار می گیرند که این ماده چسب کاشی نام دارد.استفاده از این نوع کاشی بسیار ساده تر است و باعث می شود تا منظره نهایی زیباتر و تمیزتر از به نظر برسد. کاشی های چسبی در طرح ها و اندازه های مختلفی وجود دارند.

نصب کاشی های بین کابینتی چسبی بسیار ساده است و تنها ماده مورد نیاز آن همان چسب مخصوص کاشی است. برندها و فروشگاه های مختلفی انواع متنوعی از این محصول را به مشتریان ارائه می کنند.
اگر قصد خرید این نوع کاشی را دارید می توانید از طرح های بی نظیر و متنوع کاشیران دیدن کنید و باکیفیت ترین نوع کاشی بین کابینتی چسبی را از بهترین برندهای موجود داخلی و خارجی تهیه کنید.

قیمت کاشی بین کابینتی چسبی

یکی از سوالات رایج درباره محصولات ساختمانی قیمت آن هاست. حقیقت این است که در بازار پر نوسان امروزی که هر روز قیمت ها تغییر می کنند، نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای محصولات ساختمانی در نظر گرفت.با این همه عواملی وجود دارند که قیمت کاشی های بین کابینتی را تعیین می کنند. برای مثال:

  • برند کاشی
  • داخلی یا خارجی بودن کاشی
  • کیفیت کاشی و مواد اولیه سازنده آن
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>