اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص


فیلتر جت


نحوه کارکرد دستگاه فیلتر جت

در این دستگاه جداسازی مواد اولیه از هوا در سیکلون توسط نیروی گریز از مرکز انجام می­شود. در گام بعدی کیسه ­های فیلتر ساخته شده از منسوج بافته نشده، گرد و غبار را جمع آوری می­ کنند و هوای تمیز از طریق عبور از کیسه­ ها به سمت بیرون هدایت می ­شود.

این فیلترها تقریباً در تمامی شاخه­ های صنعت مورد استفاده قرار می­ گیرد. با توجه به افزایش آگاهی در زمینه محیط زیست و قوانین سختگیرانه موجود، جلوگیری از راه­یابی گردو غبار به هوای بیرون در همه شرکت ها امری ضروری است. می توان گفت که فیلتر جت در انبار غلات (دیگر مواد) و صنایع مواد غذایی بیشترین استفاده را دارد.سیستم پالس یک مکانیسم کنترلی است که از هوا فشرده با فشار حدود 5 الی 6 بار به عنوان جت پر فشار برای پاکسازی کامل کیسه ­های فیلتر استفاده می­کند.

تزریق هوای فشرده از طریق تابلوی کنترل الکترونیک مربوطه در زمانهای قابل تنظیم به طور مداوم تکرار می­ شود. پاکسازی کیسه های فیلتر برمبنای زمان و یا اختلاف فشار صورت می­پذیرد که باعث انعطاف پذیری بیشتر برای تنظیم عملکرد پاکسازی می شود. فیلترهای جت با نصب دریچه­ های ضد انفجار مورد نیاز، حتی سخت ترین الزامات ایمنی را برآورده می کنند.

جزئیات ساختاری فیلتر جت

هر فیلتر جت با یک بارریز همراه می­باشد. ماشین شامل سه بخش اصلی مخزن هوا، بدنه، خروجی مواد زائد است. کیسه های نفوذ پذیر بر روی سبد­های موجود در بدنه فیلتر که بر روی صفجه ای مشبک قرار دارند، نصب می­شوند. بدنه جت فیلتر از جنس ST37 (ورق کربن استیل) و کیسه ها از الیاف پلی استر بافته نشده، ساخته شده است.

طریقه کارکرد دستگاه

هوا از طریق ورودی وارد فیلتر می شود و در داخل بدنه پخش می ­گردد. با توجه به فرم سیکلونی بدنه بخشی از غبار به واسطه بدنه و بخشی دیگر به واسطه کیسه­ های فیلتر جداسازی می­شوند. هوای پاک از طریق محفظه بالایی یا کلاهک فیلتر به بیرون می­رود. ذرات جمع آوری شده در سطوح بیرونی کیسه ­های فیلتر با تکان دادن در فواصل زمانی منظم، تخلیه می شوند.

لازمه تکان دادن کیسه این است که کمپرسور تامین هوا، مخزن هوا را پر می کند، سپس شیرهای دیافراگمی مسیر عبور هوا را باز کرده و هوا را به صورت پر فشار به کیسه ها هدایت می کند. با تکان دادن کیسه­ ها، مواد زائد از طریق بارریز به نقطه مورد نظر طرح هدایت می­شود. این مکانیزم در سایر صنایع مشابه به کارخانه­ های آرد و خوراک دام و طیور و آبزیان مورد استفاده قرار می­ گیرد.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>