اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل

تماس تلفنی
 
گفتگو آنلاین
 
دانلود زینگ
خانه دانلود اپلیکیشن زینگ آشنایی با زینگ فروشگاه خدمات اطلاعاتی همکاری با ما تماس با ما
زینگ - سامانه جامع حمل و نقل کشوری

تماس تلفنی

گفتگو آنلاین

دانلود زینگ

جستجو
کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص

ماشین آلات کشاورزی

بالابرهای قاشقکی یک نوع سیستم انتقال دهنده هستند که عمدتا برای انتقال قائم و در برخی موارد در شیب ممکن است مورد استفاده قرار گیرند. در این گونه بالابرها، قاشقک­ها که معمولا از نوع فلزی پرس شده ساخته می ­شوند، بر روی تسمه و یا زنجیر نصب می­شود. نوع تسمه­ ای که معمولتر است با قدرت کمتر و سرعت بالاتر و نوع زنجیری با قدرت بیشتر و سرعت کمتر بر حسب مورد ممکن است به کار برده شود.

اجزای اصلی این نوع بالابرها شامل شامل کفی(Boot)، کلگی (Head) و کانال ها یا قوطی های رابط و اجزای انتقال قدرت و سیستم های کنترل کننده ازقبیل انواع سنسورهای کنترل کننده خفگی در ورودی و خروجی، سیستم های کنترل پارگی تسمه و سیستم های کنترل انحراف تسمه، تسمه و قاشقک می باشد.

هم چنین با توجه به اینکه در بالابرهای انتقال غلات هموراه بالاترین میزان گرد و غبار آتشگیر وجود داَته و احتمال انفجار وجود دارد، لذا از سیستم های غبار گیر استفاده می شود. از وسایل مناسب و دقیق اعلام حریق در بالاترین نقطه بالابر نیز استفاده می شود تا هرگونه افزایش دما را سریعا اعلام نماید.

جنس پوشش بدنه و آب بندی درزها

کلیه قسمت­ های بالابر شامل پوشش پایه­ ها، سربالا و پاشنه و کانال بالابر در برابر خروج گرد و غبار با مواد مناسب کاملا آب­ بندی شده و از جنس نسوز ساخته شده ­اند

سربالای بالابر

این قسمت از دستگاه با توجه به این که در معرض پرتاب غلات قرار داشته و به طور دائمی تحت سایش می­  باشد، به صورت دو لایه طراحی و ساخته شده است. لایه زیرین از ورقه فولادی به ضخامت 4 تا 5 میلی­متر و لایه زبرین که در معرض خوردگی با گندم است از نوع ضد سایش با ضخامت 5 تا 6 میلی­متر در نظر گرفته شده است.

پوشش آستری ضد سایش

مواد پلاستیکی مورد استفاده به عنوان آستری برای نقاط سایش و برخورد غلات به جداره دستگاه ها نیز به صورت محدود اجرا شده و صرفا به مناطق مزبور اختصاص داده شده اند.

کشتیرانی
حمل زمینی
وانت
حمل هوایی
مشاوره و اجرا صادرات واردات ترخیص
نظر شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی: captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
مخفی کردن >>